Olimpiados.lt
LGMO

10-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai

Skelbiami 10-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai ir protokolas. Olimpiada vyko gegužės 18 dieną 7-iuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Gargžduose, Šiauliuose, Panevėžyje, Rietave ir Mažeikiuose. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 205 5-9 klasių moksleiviai, kurie visi tuo pačiu metu sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis. Sveikiname geriausiai olimpiadoje pasirodžiusius ir pirmąją vietą laimėjusius devintokus Vladislavą Malajevą ir Dominyką Žviedrį iš Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos (mokyt. Birutė Radzevičienė, Nijolė Jankauskienė ir Alminutė Martūnienė) bei Eriką John Magee iš Kauno „Saulės“ gimnazijos (mokyt. Nijolė Neimanienė, Halina Kelpšienė ir Vaiva Povilaitytė).

Dėl tolimesnio atrankos etapo į 15-ąją Tarptautinę gamtos mokslų olimpiadą vyksiančią Botsvanoje taip pat dėl diplomų, pagyrimo raštų ir medalių įteikimo su nugalėtojais artimiausiu metu bus susisiekta asmeniškai registracijos metu nurodytais el. pašto adresais.

Visiems olimpiados dalyviams paštu bus išsiųsti dalyvio kodai priminimui. Jei laiško negausite ir nežinote savo kodo arba turite kitų klausimų, lauksime laiškų paštu a.justina@olimpiados.lt.

Olimpiadoje taip pat dalyvavo 17 mokinių gimusių anksčiau nei 2003 m. sausio 1 d. Jų rezultatus galite rasti čia.

Taip pat skelbiami olimpiados užduočių sprendimai.