Olimpiados.lt

Tarptautinėje geomokslų olimpiadoje Lietuvos komanda iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius!

Šių metų rugpjūčio 25-31 dienomis nuotoliniu būdu vyko 15-oji Tarptautinė geomokslų olimpiada. Lietuvai atstovavę moksleiviai šiemet olimpiadoje pasirodė ypač sėkmingai – iš viso iškovoti net 9 medaliai (7 bronzos, 1 sidabro ir 1 aukso).

Skaityti daugiau...

Pasiekimai Tarptautinėje žemės mokslų olimpiadoje

Rugpjūčio 25-30 dienomis nuotoliniu būdu vyko Tarptautinė žemės mokslų olimpiada, kurioje dalyvavo Saulė Janavičiūtė (Palangos senoji gimnazija, mokytojas Nerijus Vaišvilas), Rimantas Stanaitis (Vilniaus Licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė), Jonas Kairys (Vilniaus Pilaitės gimnazija, mokytoja Vilma Pundienė) ir Simas Tiškevičius (VDU Ugnės Karvelis gimnazija, mokytoja Eglė Poderienė).
Pagrindinėje duomenų ieškojimo užduotyje "Excelent" (Puikaus pasirodymo) apdovanojimą gavo Saulė Janavičiūtė, "Very good" (labai gero pasirodymo) įvertinimą gavo Jonas Kairys ir "Good"(gero pasirodymo) apdovaojimą pelnė Rimantas Stanaitis.
Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto studentė Gabrielė Tijūnaitytė bei Kembridžo universiteto absolventas Kasparas Vasiliauskas.


Kviečiame dalyvauti Lietuvos geomokslų olimpiadoje!

Lapkričio 25 d. 15 val. kviečiame dalyvauti jau IV-ą kartą Lietuvoje vyksiančioje geomokslų olimpiadoje!

Skaityti daugiau...

Lietuvos geomokslų olimpiados rezultatai

2020 m. sausio 16 d. Vilniaus universiteto Geomokslų institute vyko galutinis III-iosios Lietuvos geomokslų olimpiados (LGEO) turas. Jame moksleiviai atliko praktines užduotis iš geologijos, inžinerinės geologijos, meteorologijos bei kartografijos sričių. Viena iš užduočių buvo komandinė - dalyviai turėjo paruošti ir pristatyti mokslinį pranešimą anglų kalba.

Įvertinus abiejų etapų ir komandinės užduoties rezultatus skelbiami šių metų LGEO nugalėtojai:
I vieta:
Edgaras Zaboras (Kretingos pranciškonų gimnazija, mokytojas Vilius Adomaitis)
II vieta:
Mantas Žukauskas (Jonavos Senamiesčio gimnazija, mokytoja Svetlana Glušniova).
Simas Kontrimas (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, mokytojas Dainius Stasys).
III vieta:
Jonas Jeffrey Haist (Vilniaus krikščionių gimnazija, mokytoja Valda Vilkelienė)
Goda Stirbytė (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Neringa Sartanavičienė).
Simonas Melaika (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, mokytoja Violeta Devindonienė).**

Skaityti daugiau...

Lietuvos geomokslų olimpiados I turo rezultatai

Lietuvos geomokslų olimpiados I etapas vyko 2019 m. lapkričio 15 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Iš 299 užsiregistravusių į olimpiadą atvyko 271 moksleivis. Užduočių vertinimo komisija buvo sudaryta iš Vilniaus universiteto Geomokslų instituto mokslininkų ir doktorantų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti geomokslų olimpiadoje!

Lapkričio 15 d. 12 val. kviečiame dalyvauti III-ą kartą Lietuvoje vyksiančioje geomokslų olimpiadoje!

Skaityti daugiau...

Paskelbti Lietuvos geomokslų olimpiados nugalėtojai

2019 m. sausio 25 d. Vilniaus universiteto Geomokslų institute vyko finalinis Lietuvos geomokslų olimpiados (LGEO) turas. Jame moksleiviai atliko praktines užduotis susijusias su geologija, meteorologija, hidrologija bei geografija. Viena iš užduočių buvo komandinė ir dalyviai turėjo paruošti ir pristatyti mokslinį pranešimą.

Skaityti daugiau...

Lietuvos geomokslų olimpiados I turo rezultatai

Lietuvos geomokslų olimpiados I turo rezultatai

Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti geomokslų olimpiadoje!

Kviečiame dalyvauti II-ą kartą Lietuvoje vyksiančioje geomokslų olimpiadoje!

Skaityti daugiau...

Auksas ir sidabras XV Pasaulinėje geografijos olimpiadoje Kanadoje

Rugpjūčio 13 dieną Lietuvos geografų komanda iš Kanadoje vykusios XV tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su keturiais medaliais. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą olimpiadų istoriją.

Skaityti daugiau...

Iš pasaulinės geomokslų olimpiados lietuviai parsiveža bronzą

Rugpjūčio 16 dieną Tarptautinėje geomokslų olimpiados bronzos medaliais buvo apdovanoti kauniečiai Gabrielė Tijūnaitytė, Markas Černiauskas ir Tomas Kvietkauskas.

Skaityti daugiau...

2 sidabro medaliai tarptautinėje olimpiadoje Rusijoje

Rugpjūčio 18 dieną Lietuvos jaunųjų geografų komanda grįžo iš 12-osios tarptautinės geografijos olimpiados Rusijoje. Mūsų mokiniai pelnė 2 sidabro medalius ir per plauką liko nuo aukso medalio. Tai septintoji iš eilės tarptautinė geografijos olimpiada, iš kurios mūsų mokiniai grįžo su medaliais. 12-ojoje tarptautinėje olimpiadoje varžėsi 160 mokinių iš 41 pasaulio valstybės. Olimpiada vyko Tverės mieste, olimpiadų organizavimo centre „Kompiuterija”.

Skaityti daugiau...

2013 m. Geografijos olimpiada 6–8 klasėms „Mano gaublys”. PRADEDAMA REGISTRACIJA

Skelbiama registracija į LGMA organizuojamą 2013 metų olimpiadą „MANO GAUBLYS". Joje kviečiami dalyvauti 6–8 klasių geografija besidomintys moksleiviai. Siektina, kad renginyje dalyvautų kuo daugiau mokinių, o olimpiada taptų geografine švente Lietuvos mokyklose. Olimpiada įvyks kovo 15 d.

Skaityti daugiau...

Auksas ir bronza IX pasaulinėje geografijos olimpiadoje

Rugpjūčio 21-26 d. Vokietijos didmiestyje Kiolne Lietuvos mokiniai IX pasaulinėje geografijos olimpiadoje pelnė vieną aukso ir vieną bronzos medalį, o absoliučioje įskaitoje užėmė devintą komandinę vietą.

Skaityti daugiau...

Dėl 2012 metų Respublikinės geografijos olimpiados

XXIV-oji Respublikinė geografijos olimpiada vyks 2012 m. gegužės 3-5 d. Telšiuose. Dalyvių registracija vyks 2012 m. gegužės 3 d. 10.00-13.30 val. Telšių ,,Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje, P. Cvirkos g. 2 (įvažiavimas nuo Muziejaus gatvės pusės).

Skaityti daugiau...

Klaipėdos krašto geografijos olimpiada prof. S.Vaitiekūno prizui laimėti

Klaipėdos Gedminų pagrindinėje mokykloje balandžio 13 d. įvyko antroji Klaipėdos krašto geografijos olimpiada profesoriaus Stasio Vaitekūno prizui laimėti. Olimpiadą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos Klaipėdos skyrius ir Gedminų pagrindinė mokykla.

Pagal nuostatus olimpiadoje buvo kviečiami dalyvauti aštuntųjų klasių mokiniai iš pagrindinių ir vidurinių mokyklų po 1-2 mokinius iš mokyklos. Daugelis jų jau buvo respublikinių konkursų „Mano gaublys“ ir Česlovo Kudabos konkurso dalyviai ar net nugalėtojai. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Palangos, Juodkrantės, Tauragės. Džiugu, kad mokiniai parodė gana geras geografijos žinias ir gebėjimus. Jie puikiai atliko testines užduotis internete, teorines bei praktines užduotis.

Skaityti daugiau...

LitGeO 2012 II etapo užduotys ir atsakymai

Bibliotekoje jau galite rasti šių metų geografijos olimpiados rajonų/miestų turo užduotis ir jų atsakymus. Prie kai kurių pateikiami komentarai vertintojams.

Teorinės užduotys | Praktinės užduotys | Žemėlapio užduotis

Internetinis testasUžduočių atsakymai

Skaityti daugiau...

Informacija apie LitGeO 2012 II etapą

Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (LitGeO) rajonų/miestų (II) etapas vyks centralizuotai 2012 m. kovo 13 d.

Užduotis elektroniniu paštu rajonams/miestams LMITKC olimpiadų skyrius persiųs kovo 12 d. Užduočių sprendimo pradžia 10.00 val., tačiau galima rinktis ir kitą laiką. Užduotims atlikti skiriamos 2 val. Sprendimai bus pateikti kovo 13 d.

Skaityti daugiau...

Mažųjų olimpiada „Mano Gaublys” 2012 (užduotys, atsakymai)

Informuojame, kad jau pilnai parengtos olimpiados 6–8 klasėms „MANO GAUBLYS” užduotys. Kaip ir buvo skelbta, užduotis visi užsiregistravusieji adresatai gaus kovo 13 d., tarp 8.00–9.00 val.

Užduotys | Atsakymai

Skaityti daugiau...

Atrankos dalyvauti IX-oje Pasaulinėje geografijos olimpiadoje rezultatai

Kovo 3 d. Vilniuje įvyko mokinių atranka i IX-ą Pasaulinę geografijos olimpiadą. Atrinkti keturi moksleiviai rugpjūčio pabaigoje vyks į Vokietijos Kiolno miestą. Atrankoje galėjo dalyvauti 2011 metų Respublikinės olimpiados 1–15 vietų laimėtojai bei 2011 metų Č. Kudabos konkurso 10 ir 11–12 klasių 1–2 vietų laimėtojai.

Skaityti daugiau...

< 1