Olimpiados.lt
Geografija

2 sidabro medaliai tarptautinėje olimpiadoje Rusijoje

Rugpjūčio 18 dieną Lietuvos jaunųjų geografų komanda grįžo iš 12-osios tarptautinės geografijos olimpiados Rusijoje. Mūsų mokiniai pelnė 2 sidabro medalius ir per plauką liko nuo aukso medalio. Tai septintoji iš eilės tarptautinė geografijos olimpiada, iš kurios mūsų mokiniai grįžo su medaliais. 12-ojoje tarptautinėje olimpiadoje varžėsi 160 mokinių iš 41 pasaulio valstybės. Olimpiada vyko Tverės mieste, olimpiadų organizavimo centre „Kompiuterija”.

Sidabro medalius Lietuvai laimėjo Giedrius Pakalka iš Ignalinos gimnazijos, mokytoja Violeta Kreivėnienė ir Ignas Kriaučiūnas iš Marijonų gimnazijos, mokytoja Laimutė Guogienė. Lietuvos komandoje taip pat dalyvavo Justas Zubauskas iš Vilniaus licėjaus (mokyt. Jolita Milaknienė) ir Linas Juodvalkis iš Kauno Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos” gimnazijos (mokyt. Rasa Preikšienė).

Į olimpiadą Rusijoje mokinius lydėjo mokytojas ekspertas Georgijus Sapožnikovas ir LMNŠC Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Dina Mackievič.

Daugiau informacijos galite rasti oficialiame olimpiados tinklapyje.