Olimpiados.lt

Podcast'as "Homo Olimpiadicus"

Ar jums kada nors buvo smalsu sužinoti, ką dabar veikia buvę olimpiadų dalyviai? Koks buvo jų kelias olimpiadose? Kaip olimpiados darė įtaką tolimesniems jų karjeros pasirinkimams?

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte taip, kviečiame pasiklausyti podcast‘o "Homo Olimpiadicus", kuriame kalbinami buvę olimpiadininkai!

Skaityti daugiau...

Esė konkursas "Harvard Crimson"

Prisijunk prie pasaulinio esė konkurso "Harvard Crimson" dabar!

Skaityti daugiau...

Trečioji Lietuvos Neuromokslų Brain Bee olimpiada

Tau 14 -19 metų? Gyveni Lietuvoje? Kalbi laisvai angliškai? Jei tave domina kaip veikia smegenys, tada ši olimpiada Tau!

Skaityti daugiau...

Kviečiame prisijungti prie PwC iššūkio!

Ar esi pasiruošęs iššūkiui?

Skaityti daugiau...

Europos praktinėje gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos komandos pelnė sidabro medalius!

Komandinėje Europos praktinėje gamtos mokslų olimpiadoje, vykusioje Gegužės 8-14 d. Hradec Kralove mieste Čekijoje, Lietuvos mokiniai įvertinti sidabro medaliais.

Skaityti daugiau...

Respublikinis esė konkursas "Religija ir mokslas: ar jie suderinami?"

Kviečiame 10-12 kl. mokinius dalyvauti respublikiniame esė konkurse "Religija ir mokslas: ar jie suderinami?". Esė rašymą kuruos dominančioje mokslinėje srityje tyrimus atliekantis ar dirbantis mentorius. Registracijos anketa, idėjos temoms, mentorių pasirinkimas ir daugiau informacijos pateikta šiame puslapyje.
Registracija vyksta iki lapkričio 10 d.
Iškilus klausimų kreipkitės el. paštu mokslasirreligija@gmail.com


Komandinėje gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai įvertinti aukso ir bronzos medaliais

Gegužės 9-14 d. nuotoliniu būdu vykusioje 2021 m. Europos praktinėje gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvai atstovavusios komandos pelnė komandinius aukso ir bronzos medalius.

Skaityti daugiau...

Mokslo–Lab 2021

Vasario 23 d. vėl prasideda jau ketvirtus metus skaičiuojančios Mokslo-Lab olimpiados penktokams! Kuo Mokslo-Lab išsiskiria iš kitų panašių olimpiadų? Jos vyksta internetu ir yra visiškai nemokamos!

Skaityti daugiau...

Pirmoji Lietuvoje Neuromokslų Brain bee olimpiada

Tau 14 -19 metų? Gyveni Lietuvoje? Kalbi laisvai angliškai? Jei tave domina kaip veikia smegenys, tada ši olimpiada Tau!

Skaityti daugiau...

DNR diena Lietuvoje 2021

Skelbiamos konkurso, skirto DNR dienai minėti Lietuvoje, 2021 temos:

Skaityti daugiau...

Jaunųjų išradėjų konkursas

Dalyvaukite ir laimėkite net 1000 Eur! Kaip tai padaryti? Pasidalink originalia idėja, kuri padėtų mažinti energijos vartojimą, ir laimėk!

Skaityti daugiau...

Olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafiko pakeitimai

Pranešame, jog dėl susidariusios situacijos keičiasi olimpiadų ir renginių grafikas. Renginių grafiko pakeitimus galite rasti čia.


Olimpiadų organizavimo pakeitimai karantino metu

Skelbiame informaciją apie dėl koronaviruso pandemijos atsiradusius Lietuvos mokinių olimpiadų tvarkaraščio pakeitimus:

Skaityti daugiau...

Mokslo-Lab olimpiada

Vasario 24 d. vėl prasideda jau trečius metus skaičiuojančios Mokslo-Lab olimpiados penktokams! Kuo Mokslo-Lab išsiskiria iš kitų panašių projektų? Jas organizuoja moksleiviai!

Skaityti daugiau...

OPEN READINGS 2020

Svajoji apie mokslininko karjerą?
Nėra ko laukti - šok į tikro mokslininko batus jau dabar!

Skaityti daugiau...

Konkursas ASSIST stipendijoms laimėti 2020-2021

JAV ne pelno siekianti organizacija ASSIST, Lietuvoje remiama Kazickų šeimos fondo, JAV ambasados bei privačių donorų, skelbia konkursą 2020–2021 mokslo metų stipendijoms laimėti. Stipendijos suteikia galimybę Lietuvos gimnazijų II-ų klasių moksleiviams vienerius mokslo metus (vienuoliktoje klasėje) mokytis prestižinėse nepriklausomose JAV mokyklose.

Skaityti daugiau...

Augalas ir medžiaga X

Vasaros sezonas jau baigėsi, tad pats laikas prisiminti, jog po olimpiadų biologai ir chemikai namo išskubėjo ne tuščiomis.
Kaip ir kiekvienais metais biologai gavo augalo x sėklas. Jie gautas sėklas pasodino, kantriai laukė ir galiausiai pasitelkę savo puikias botanikos žinias išnarpliojo mįslę - šį kartą augalas X – rūgštynė.
Savo darbštumu neatsiliko ir chemikai, atlikę eilę įvairiausių reakcijų jie nesunkiai išsiaiškino, jog medžiaga X šį kartą buvo CaCl2.

Skaityti daugiau...

Išmanioji diena kviečia!

„Išmanioji diena“ – tai jau ketvirtus metus vykstantis nemokamas konkursas 9-12 klasių moksleiviams! Mokslo populiarinimu misija apsiginklavusio konkurso komanda šiais metais spalio 10 dieną vėl pažers naujų bei galvą priversiančių pasukti klausimų rinkinį!

Skaityti daugiau...

Akademinės mentorystės projektas „Academic Buddy“


„Academic Buddy“ yra savanoriškas, jau aštuntus metus užsienio lietuvių studentų vykdomas projektas, siekiantis padėti gabiems Lietuvos moksleiviams įstoti į geriausius pasaulio universitetus. Projektas vykdomas savanoriško studentų darbo pagrindu, ir dalyviams yra visiškai nemokamas. Užpildę registracijos formą iki liepos 8 d., būsite suporuoti su studentu iš pasirinkto universiteto bei studijų krypties, kuris(-i) padės jums su motyvacinio laiško rašymu, pasiruošimu interviu ir testams, dokumentų pildymu, bei atsakys į visus kitus jūsų klausimus. Registracijos formas rasite www.academicbuddy.lt. Kviečiame prisijungti!


KINGS olimpiada kviečia!

Tarptautinė lietuvių k., matematikos ir anglų k. olimpiada KINGS 2-12 kl. mokinius kviečia prisijungti!

Skaityti daugiau...

< 1 3 4 5 6 7 8 9 :D 13 14