Olimpiados.lt
Kita

Kviečiame prisijungti prie PwC iššūkio!

Ar esi pasiruošęs iššūkiui?

Prisijunk prie "PwC iššūkio" DABAR ir laimėk šaunių prizų, tarp kurių -stažuotė PwC! "PwC iššūkyje" dalyvaujantys mokiniai galės dalyvauti išskirtiniuose konsultaciniuose seminaruose, kuriuos ves aukštos kvalifikacijos verslo lyderiai. Tai puiki mokymosi galimybė jaunesniems moksleiviams, norintiems įsilieti į verslo pasaulį!

PricewaterhouseCoopers (PwC) ir Crimson Education jau ne vienerius metus rengia "PwC iššūkį" - didžiausią kasmetinį, pasaulinį, 100Į virtualų verslo atvejų konkursą vyresniųjų klasių moksleiviams. Konkursas skirtas 13-18 metų amžiaus mokiniams, kurie domisi konsultavimu, verslumu, finansais, socialiniu verslu, technologijomis ar rinkodara.

Ambicingi moksleiviai visame pasaulyje VISADA ieško naujų būdų, kaip pagerinti savo paraiškas universitetams - mes tai suprantame! Todėl džiaugiamės galėdami pasidalyti unikalia, išsiskiriančia užklasine veikla su mokinių bendruomene.

"PwC iššūkis" siekia suteikti vertingos patirties visiems konkurso dalyviams, nepriklausomai nuo jų ankstesnės patirties verslo konkursuose. Konkurso metu dalyviai galės dalyvauti išskirtiniuose seminaruose su ekspertais, kurie ugdys verslo įgūdžius ir padės įveikti kliūtis.

Kodėl mokiniai turėtų dalyvauti "PwC iššūkyje"?
* Tapsite konkurencingais pretendentais į geriausius universitetus, savo paraiškose turėdami pasaulinio masto užklasinę veiklą.
* Laimėsite išskirtinę stažuotę bendrovėje "PricewaterhouseCoopers" (PwC).
* Tobulinsite verslo sprendimų priėmimo įgūdžius, susijusius su karjeros galimybėmis konsultavimo, verslumo, finansų, socialinio verslo, technologijų, rinkodaros ir kitose srityse.
* Dalyvausite išskirtiniuose aukščiausios klasės seminaruose ir internetiniuose seminaruose, kuriuos rengs geriausi ekspertai.
* Varžysitės dėl nuostabių prizų: mentorystės galimybių su pasaulyje pripažintais lyderiais, prizinis fondas - iki 3000 JAV dolerių ir 18 000 JAV dolerių "Crimson" mentorystės kreditų.

Registruotis galima https://casecomp.org/. Regsitracijos kodas, kurį reikia įvesti aplikacijos metu yra, AMB202208.