Olimpiados.lt
Geografija

Klaipėdos krašto geografijos olimpiada prof. S.Vaitiekūno prizui laimėti

Klaipėdos Gedminų pagrindinėje mokykloje balandžio 13 d. įvyko antroji Klaipėdos krašto geografijos olimpiada profesoriaus Stasio Vaitekūno prizui laimėti. Olimpiadą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos Klaipėdos skyrius ir Gedminų pagrindinė mokykla.

Pagal nuostatus olimpiadoje buvo kviečiami dalyvauti aštuntųjų klasių mokiniai iš pagrindinių ir vidurinių mokyklų po 1-2 mokinius iš mokyklos. Daugelis jų jau buvo respublikinių konkursų „Mano gaublys“ ir Česlovo Kudabos konkurso dalyviai ar net nugalėtojai. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Palangos, Juodkrantės, Tauragės. Džiugu, kad mokiniai parodė gana geras geografijos žinias ir gebėjimus. Jie puikiai atliko testines užduotis internete, teorines bei praktines užduotis.

Absoliutus olimpiados nugalėtojas – Lukas Gylys, Klaipėdos VšĮ „Universa Via“ pagrindinės mokyklos mokinys (mokytoja Danguolė Benetienė)

I-os vietos laimėtojas Deividas Zelickas – Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mokinys (mokytoja Jurgita Padriezienė)

II-os vietos – Justas Valantinas – Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos mokinys (mokytoja Geleta Bielskienė)

III-os vietos – Tautvydas Norgilas – Klaipėdos Simono Dacho pagrindinės mokyklos mokinys (mokytoja Vilma Norvaišienė)

Olimpiados nugalėtojams savo paties įsteigtus prizus ir dovanas bei Lietuvos geografų draugijos diplomus įteikė profesorius Stasys Vaitekūnas. Olimpiados laimėtojų mokytojams buvo įteikti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos padėkos raštai. Dovanas nugalėtojams taip pat įteikė ir Gedminų pagrindinė mokykla. Visiems olimpiados dalyviams ir jų mokytojams buvo įteikti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos Klaipėdos skyriaus padėkos raštai.