Olimpiados.lt
Informatika

22-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada

Skelbiame 22-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (LMIO 2011), kuri vyks 2011 m. kovo 27–30 d. Vilniaus Senvagės vidurinėje mokykloje (Širvintų g. 80, Vilnius) ir Vilniaus licėjuje (Širvintų g. 82, Vilnius), kviečiamų mokinių sąrašą ir olimpiados dienotvarkę [atnaujinta]. Pateikiame olimpiados organizavimo vietos žemėlapį.

Registracija vyks Vilniaus Senvagės vidurinėje mokykloje kovo 27 d. 15.00–17.00 val. Mokyklą Iš Vilniaus geležinkelio (traukinių) stoties ir Vilniaus autobusų stoties patogiausia pasiekti 26, 34 ar 53 autobusais ir 5 troleibusu. Savo transportą galima pastatyti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje, kuri yra tarp dviejų mokymo įstaigų.

Su pakviestais mokiniais privalo vykti paskirtas lydintis asmuo (mokytojas). Visi olimpiados dalyviai (mokiniai ir lydintys mokytojai) privalo iki 2011 m. kovo 21 d. užsiregistruoti internetu. Registracija mokiniams čia. Registracija lydintiems mokytojams – http://www.lmio.mii.vu.lt . Prisijungimo duomenys tokie patys, kaip ir 3-iojo etapo atrankinėje dalyje.

Olimpiados dalyvių (mokinių) maitinimo ir nakvynės išlaidas apmoka Švietimo ir mokslo ministerija, mokinių kelionės ir lydinčiojo asmens komandiruotės išlaidas – savivaldybės švietimo padalinys ar mokykla. Visi olimpiados dalyviai, kuriems reikalinga nakvynė, bus apgyvendinti Jaunimo nakvynės namuose „Fortūna“ (Liepkalnio g. 2, Vilnius). Nakvynės kaina mokytojams – apie 40 Lt, dienos maitinimo kaina mokykloje – apie 15 Lt.

Olimpiados metu mokiniams numatyta sportinė programa (krepšinis). Prašome planuojančius dalyvauti žaidime turėti sportinę aprangą. Vilniaus licėjuje yra du stalo teniso stalai (bus galima žaisti tenisą, reikia turėti savo raketes ir kamuoliukų). Taip pat dalyvių prašome pasirūpinti šiltesniais drabužiais, nes kai kuriose patalpose gali būti vėsu. Laukiame atvykstant!

Informaciją pateikė Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras (LMITKC).