Olimpiados.lt
Informatika

22-osios informatikos olimpiados rezultatai

Kovo 27–30 dienomis įvyko 22-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Per du dešimtmečius apkeliavusi įvairius Lietuvos kampelius, ji pirmą kartą užsuko ir į Vilnių – šįkart informatikus priėmė Vilniaus licėjus ir Vilniaus Senvagės vidurinė mokykla.

Olimpiada praėjo gana sklandžiai: mokiniai, pirmadienį sprendę po 3 uždavinius ir antradienį po 4, nepateikė nė vienos apeliacijos. Absoliučiu olimpiados nugalėtoju tapo Marijonas Petrauskas, Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientas, surinkęs 634 taškus iš 700 galimų. Kartu su juo į Baltijos šalių informatikos olimpiadą, kuri vyks balandžio 29 – gegužės 3 dienomis Kopenhagoje, deleguoti keturi Vilniaus licėjaus atstovai: Kęstutis Vilčinskas, Karolis Greblikas, Ignas Rudaitis ir Vladas Jurkevičius, bei Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos mokinys Donatas Kučinskas. Kieno dar krūtines papuošė olimpiados medaliai, sužinosite pažiūrėję jaunesniųjų ir vyresniųjų grupių rezultatus.

Olimpiados uždavinių sprendimus vis dar galite pateikti analizės režimu dirbančiai varžybų sistemai adresu lmio.licejus.lt. Ten rasite ir uždavinių sąlygas, o jas kartu su sprendimais, testais ir prezentacijomis galite parsisiųsti iš čia.

Taip pat žiūrėkite: mokytojos įspūdžiai, nuotraukos.