Olimpiados.lt
LGMO

3-oji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada [atnaujinta]

Šiemet jau trečiąjį kartą, rugsėjo 23 d. 13 val net dešimtyje Lietuvos miestų vyks Lietuvos gamtos mokslų olimpiada! Olimpiados nugalėtojai įgis teisę varžytis dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje (IJSO, International Junior Science Olympiad) Pietų Afrikos respublikoje.

Lietuvos gamtos mokslų olimpiada plečiasi ir šiemet vienu metu vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje ir Telšiuose, dalyviai turės dvi valandas gvildenti įvairiausius biologijos, chemijos bei fizikos klausimus.

Kokios užduotys dalyviams teko pernai metais galite pasižiūrėti štai čia. Neišsigąskite, jei kai kurios užduotys atrodo pakankamai suktos, šiemet turime parengę žymiai lengvesnes. Taip pat primename, kad olimpiada nėra orientuota tik į mokyklinę programą – kiekvienas suras sau tinkamas ir įdomias užduotis. Plačiau apie olimpiadoje gvildenamas temas – dalykinėje programoje.

Visi dalyviai į savo el.pašto dėžutę, kurią užrašė registracijos metu, vėliausiai rugsėjo 21 d. gaus dalyvio kodą, kurį svarbu įsiminti - jį reikės užrašyti ant olimpiados atsakymų lapų. Jei iki nurodytos dienos kodo negausite ar užmiršite, į kiekvieną mokyklą, kurioje vyks olimpiada, kartu su užduotimis atkeliaus ir mokinių sąrašai su kodais, tad jį galėsite pasitikrinti atvykę į olimpiadą.

Mokyklų, kuriose vyks olimpiada, sąrašas:

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija

Kauno technologijos universiteto gimnazija

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

Panevėžio Saulėtekio vidurinė mokykla

Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla

Tauragės Versmės gimnazija

Utenos Adolfo Šapokos gimnazija

Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

Telšių Žemaitės gimnazija

Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija

Vilniaus universiteto Chemijos fakultetas, Neorganinės chemijos auditorija

Dėmesio, vilniečiai! Atkreipkite dėmesį, kad Vilniuje olimpiada vyks dviejose vietose. Informaciją, kur tiksliai spręsite olimpiados užduotis, gausite į savo el.pašto dėžutę kartu su dalyvio kodu.

Primename, kad neužsiregistravę mokiniai, bei gimę anksčiau nei 1996 m. sausio 1 d. griežtai nebus priimami dalyvauti.

Plačiau apie dalyvavimą – olimpiados taisyklėse. Sekite informaciją  www.olimpiados.lt arba teiraukitės indre@olimpiados.lt, 8 674 15673.

Renginys organizuojamas pagal Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą, kurią vykdo Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras. Renginio partneris - Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija.