Olimpiados.lt
LGMO

3-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai

Štai ir paaiškėjo 3-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai! Šiemet geriausia iš geriausių pripažinta dešimtokė Giedrė Širvinskaitė iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos, aplenkusi net 550 dalyvių iš visos Lietuvos. Aukso medalius taip pat iškovojo devintokai Kasparas Vasiliauskas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos, Tautrimas Marčiulionis iš Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos bei Mindaugas Dagilis iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos.

Kadangi visi dalyviai, nepriklausomai nuo amžiaus, sprendė tas pačias užduotis, verta pabrėžti puikų aštuntoko Giedriaus Pakalkos iš Ignalinos Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos rezultatą - jis laimėjo sidabro medalį.

Nustatėme ir geriausiai olimpiadoje pasirodžiusias mokyklas. TOP3 šiemet:

  1. Kauno technologijos universiteto gimnazija
  2. Alytaus Šv. Benedikto gimnazija
  3. Tauragės „Versmės“ gimnazija

Pilną sąrašą rasite čia.

Kiekvienas dalyvis bus papildomai informuotas apie savo rezultatą jo nurodytu el. paštu. Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai, o laureatai bus pakviesti į galutinę atranką dalyvauti 8-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje (International Junior Science Olympiad) Pietų Afrikos Respublikoje. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems už dalyvavimą!

Renginys organizuojamas pagal Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą , kurią vykdo Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras. Renginio partneris ir iniciatorius - Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija.

Sėkmės moksluose linki: