Olimpiados.lt
LGMO

8-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai!

Skelbiami ilgai laukti 8-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai, mokyklų reitingas ir protokolas. Olimpiada vyko gegužės 20 dieną 8-iuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir Ukmergėje. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 248 5-9 klasių moksleiviai, kurie visi tuo pačiu metu sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis. Sveikiname geriausiai olimpiadoje pasirodžiusius ir pirmąją vietą laimėjusius aštuntoką Ernestą Ramanauską iš Vilniaus progimnazijos "MAGIS" ir VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazijos devintokus Igną Šakuro ir Gediminą Lelešių

Dėl tolimesnio atrankos etapo į 13-ąją Tarptautinę gamtos mokslų olimpiadą vyksiančią Indonezijoje taip pat dėl diplomų, pagyrimo raštų ir medalių įteikimo su nugalėtojais artimiausiu metu bus susisiekta asmeniškai registracijos metu nurodytais el. pašto adresais.

Visiems olimpiados dalyviams paštu bus išsiųsti rezultatai. Jei laiško negausite ir nežinote savo kodo arba turite kitų klausimų, lauksime laiškų paštu a.justina@olimpiados.lt.

Olimpiadoje taip pat dalyvavo 12 mokinių gimusių anksčiau nei 2001 m. sausio 1 d. Jų rezultatus galite rasti čia.