Olimpiados.lt
LGMO

9-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai

Skelbiami 9-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai, mokyklų reitingas ir protokolas. Olimpiada vyko gegužės 19 dieną 9-iuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Alytuje ir Ukmergėje. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 245 5-10 klasių moksleiviai, kurie visi tuo pačiu metu sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis. Sveikiname geriausiai olimpiadoje pasirodžiusius ir pirmąją vietą laimėjusius aštuntokus Tadą Danilevičių iš Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos ir Tomą Kietkauską iš Kauno jėzuitų gimnazijos bei dešimtokę Mariam Varoneckaitę iš Klaipėdos licėjaus.

Dėl tolimesnio atrankos etapo į 14-ąją Tarptautinę gamtos mokslų olimpiadą vyksiančią Nyderlanduose taip pat dėl diplomų, pagyrimo raštų ir medalių įteikimo su nugalėtojais artimiausiu metu bus susisiekta asmeniškai registracijos metu nurodytais el. pašto adresais.

Visiems olimpiados dalyviams paštu bus išsiųsti rezultatai. Jei laiško negausite ir nežinote savo kodo arba turite kitų klausimų, lauksime laiškų paštu a.justina@olimpiados.lt.

Olimpiadoje taip pat dalyvavo 16 mokinių gimusių anksčiau nei 2002 m. sausio 1 d. Jų rezultatus galite rasti čia.

Taip pat skelbiami olimpiados užduočių sprendimai bei atsakymai.