Olimpiados.lt
Kita

Academic Brother [atnaujinta]

Sveiki, būsimieji studentai,

jei svarstote apie studijas ne tik Lietuvoje, bet ir geriausiuose Jungtinės Karalystės universitetuose, tačiau vis dar turite nemažai neatsakytų klausimų, norime Jus pakviesti sudalyvauti projekte Academic Brother.

Kas yra Academic Brother?

Tai savanoriška studentų iniciatyva besidalinant savo patirtimi padėti gabiems ir motyvuotiems Lietuvos jaunuoliams siekti aukštojo išsilavinimo vienuose geriausių pasaulio universitetų. Projektas yra paremtas Big Brother pavyzdžiu: kiekvienam atranką praėjusiam moksleiviui bus paskirtas mentorius – sėkmingas prestižinio universiteto studentas, galintis pasidalinti savo patirtimi ir duoti naudingų patarimų apie stojimo procesą bei studijas.

Prasidėjęs Oksbridžo etapu, skirtu stojantiesiems į Kembridžo ir Oksfordo universitetus, projektas pradeda Pagrindinį etapą, skirtą stojantiesiams į kitus geriausius Jungitnės Karalystės universitetus. Registracija jau prasidėjo, tad nedelsk, perskaityk studentų aprašymus, išsirink iki trijų didžiųjų brolių ar sesių ir išsiųsk užpildytą anketą jau šiandien, nes registruotis galima iki lapkričio 2 dienos.

Daugiau informacijos ir registracija čia.