Olimpiados.lt
Filologija

Artėja Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinis etapas (papildyta 04-15)

Informuojame, kad Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinis etapas šiemet organizuojamas balandžio 17 – 18 dienomis Klaipėdos universitete, Menų fakultete (Donelaičio g. 4).

Konkurso pradžia – balandžio 17 d. Klaipėdos universitete, Menų fakultete (individualūs skaitovai). Dalyvių registracija vyks balandžio 17 d. nuo 9 iki 9.45 val. 9.45 val. - vertinimo komisijos susitikimas su mokytojais, 10 val. – konkurso atidarymas. Kompozicijų dalyviai kviečiami atvykti balandžio 18 d. Prisegame ir detalią renginio programą.

Balandžio 18 d. (sekmadienį) vyks scenos kalbos pratybos (nuo 10.00 iki 12.00)

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija apmoka mokinių nakvynės ir maitinimo išlaidas. Mokinių kelionės ir mokytojų kelionės bei komandiruotės išlaidas dengia savivaldybės švietimo padalinys, mokykla (pavieniams skaitovams nemokamas maitinimas skiriamas balandžio 17 d., kompozicijoms – balandžio 18 d.)

Kilus klausimams ir neaiškumams, prašome teirautis Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro neformaliojo ugdymo organizatorės Jurgitos Mačiokaitytės telefonais 852776301, 860412218 arba el. paštu jurgita.maciokaityte@lmitkc.lt.

Pastaba: Nakvoti užsiregistravo labai daug kompozicijų dalyvių ir skaitovų, tad norėtume pabrėžti, kad konkursas, kaip ir kasmet, skirstomas į dvi dalis:

1. Balandžio 17 d. – individualių skaitovų pasirodymai (tą pačią dieną vyksta ir apdovanojimai)

2. Balandžio 18 d. – kompozicijų pasirodymai.

Jeigu užsiregistravote nakvoti (pridedame lentelę) ir dabar Jums nakvynės nereikia, prašytume skubiai apie tai pranešti organizatoriams (jurgita.maciokaityte@lmitkc.lt) Užsiregistravusiems mokytojams nakvynė kainuos 50 Lt.

Skaitovų ir kompozicijų pasirodymo eilės tvarka:

5-8kl., 9-12kl. (atnaujinta), kompozicijos.