Olimpiados.lt
LGMO

Baigėsi registracija į 12-ąją LGMO, svarbiausia informacija dalyviams

Spalio 1 d. baigėsi registracija į spalio 9 d. visos Lietuvos mokyklose vyksiančią 12-ąją Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadą. Sulauktas rekordinis registracijų skaičius - šiais metais net 1157 mokiniai iš 139 mokymo įstaigų išbandys savo jėgas ir varžysis dėl geriausio gamtos mokslų žinovo vardo.

Šiandien už olimpiados organizavimą atsakingiems mokytojams buvo išsiųsti laiškai su visa informacija reikalinganorint sėkmingai suorganizuoti olimpiados užduočių sprendimus savo mokyklose. Mokiniai, kurie registruodamiesi į olimpiadą nurodė savo elektroninio pašto adresą taip pat gavo laiškus su pagrindine informacija bei savo dalyvio kodais.

Svarbiausia informacija, ką reikėtų žinoti apie olimpiadą, pateikiama atmintinėse mokiniui ir mokytojui.

Olimpiados dalyviui arba jos vykdymą mokykloje organizuojančiam mokytojui taip pat gali praversti šios nuorodos:

Užduotys bus pasiekiamos spalio 9 d. su atsakingiems mokytojams išsiųstu slaptažodžiu. Nuoroda kompleksinių užduočių pateikimui bus paskelbta tinklapyje www.olimpiados.lt/lgmo spalio 9 d.

Renginio dieną sekite informaciją tinklapyje www.olimpiados.lt/lgmo. Informacija apie renginį taip pat teikiama el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt arba telefonu +37068494997.

Sėkmės olimpiadoje!