Olimpiados.lt
Informatika

BOI 2011 jau įpusėjo

Ankstų balandžio 29 dienos rytą Lietuvos delegacija atvyko į Kopenhagą septynioliktą kartą dalyvauti Baltijos šalių informatikos olimpiadoje.

Pirma pavaikštinėję senamiestyje, nukeliavome į Danijos technikos universitetą (DTU) – pagrindinių olimpiados renginių vietą. Pagrindinis olimpiados atidarymo akcentas buvo šio universitetų chemikų šou. Nors jis ir buvo visai nesusijęs su informatika, DTU studentai dialogą su publika užmezgė nesunkiai. Pasigrožėję įvairiomis reakcijomis, sprogimais ir pasiklausę organizatorių pasveikinimo nuėjome į kompiuterių klases bandomajam sprendimui. Kai jo uždaviniai buvo greitai įveikti, mus nuvežė į dvarą-hostelį, kuriame įsikūrėme ir pavakarieniavome. Palikę moksleivius ilsėtis prieš kitą rytą laukiančias varžybas vadovai išvyko atgal į universitetą pabaigti ruošti olimpiados uždavinių sąlygas.

Po pirmos sprendimų dienos dauguma lietuvių atrodė visai patenkinti. Po pietų, kol sulauks rezultatų, jie turėjo ekskursiją po miškingas universiteto apylinkes, smaginosi žaisdami žaidimus (ypač gerai sekėsi mūsų draugams latviams žaisti su kamuoliu).

Šiuo metu įpusėjo antrosios varžybų dienos sprendimo laikas. Tikėkimės, jog mūsiškiams sekasi gerai!