Olimpiados.lt
Filologija

Daugiakalbystės olimpiada ,,Aš kalbu, Tu kalbi – mes bendraujame!”

2013 m. balandžio 20 d. (šeštadienį) Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (adresas: Subačiaus g. 41, Vilnius) vyks daugiakalbystės olimpiada ,,Aš kalbu, Tu kalbi – mes bendraujame!”. Dalyvauti kviečiamos bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 kl. mokinių komandos. Mokyklos komandą turi sudaryti 3 mokiniai, atstovaujantys mažiausiai dvi skirtingas klases/amžiaus grupes.

Olimpiadoje nebus kontrolinių darbų/testų raštu. Tai bus įvairiausių individualių ir komandinių užduočių konkursas, kurio metu moksleiviai turės galimybę parodyti savo kalbinius gebėjimus (skaitymo, rašymo, supratimo iš klausos, kalbėjimo), atliekant kūrybines užduotis, bendraujant įvairiose situacijose, adekvačiai reaguojant į pateiktą situaciją ir bendraujant su savo komandos bei kitų komandų nariais bei mokytojais. Komandos taip pat turės pritaikyti savo žinias apie kitas konkurso kalbų šalis, jų geografiją, kultūrą ir pan.

Po kiekvienos individualios ir komandinės užduoties komandos rinks taškus, kurie sumuosis konkurso pabaigoje. Konkurso uždarymo ceremonijos metu bus paskelbti nugalėtojai, surinkę daugiausiai konkursinių taškų.

Daugiau informacijos apie olimpiadą rasite čia. Dalyvauti pageidaujančios mokyklos kviečiamos užpildyti paraišką ir nusiųsti ją Jolitai Norkūnaitei, užklasinio darbo organizatorei, el. paštu: jnorkunaite@aisv.lt arba faksu: 8-5-264 72 02.