Olimpiados.lt
Filologija

Dėl 45-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso respublikinio etapo

Informuojame Jus, kad 2013 m. balandžio 4–6 dienomis Šilutės Vydūno gimnazijoje (Atgimimo alėja 3, tel. 8 441 62401) organizuojamas Lietuvos mokinių 45 -ojo jaunųjų filologų konkurso respublikinis etapas. 

Konkurso pradžia – balandžio 4 d. 14 val. Dalyvių registracija vyks iki 14.00 val Šilutės Vydūno gimnazijoje (maloniai prašytume nevėluoti).

Renginio dalyviai bus apgyvendinti viešbučiuose „Deims“, „Gilija“, poilsio ir laisvalaikio centre „Ventainė“. Konkretesnę informaciją dėl nakvynės jaunieji filologai ir jų mokytojai gaus tik atvykę į konkursą.

Dėl kviečiamųjų sąrašų galima teirautis Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro direktorės Aldonos Augustaitienės (85) 2398560, el. paštu: a.augustaitiene@lnb.lt.

Mokinių maitinimo ir nakvynės išlaidas apmoka Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, mokinių kelionės ir mokytojų komandiruotės išlaidas – savivaldybės švietimo padalinys, mokykla. Atvykusiųjų iš vakaro nakvynės išlaidos nėra apmokamos. Mokytojų vienos nakvynės kaina – 50 Lt.

Jeigu kviečiamieji mokiniai negali atvyti į konkursą, maloniai prašytume pranešti konkurso koordinatorei Jurgitai Stulginskienei el. paštu jurgita@olimpiados.lt.

Daugiau informacijos apie 45-ąjį Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursą rasite www.lmnsc.lt ir www.olimpiados.lt nuo kovo 27 d.