Olimpiados.lt
Fizika

"Fotono" vasaros stovykla

*"FOTONO" VASARA 2012* Kviečiame dalyvauti „Fotono“ vasaros stovykloje, kuri vyks 2012 m. liepos 15 - liepos 29 dienomis Šiaulių m. Napoleono“ futbolo klubo stacionarioje poilsio ir sporto bazėje Alksnyniškės k. Kurtuvėnų regioniniame parke netoli Geluvos ir Širvės ežerų. ****

Į stovyklą kviečiami 9–11 klasių „Fotono“ mokyklos moksleiviai. Tai poilsinė - mokomoji stovykla, todėl iki pietų fotoniečiai gilins fizikos žinias: dirbs fizikos laboratorijose, spręs uždavinius, klausysis paskaitų, kurias skaitys mokslininkai iš VU, VPU, ŠU ir kt. Su moksleiviais dirbs Šiaulių universiteto Fizikos katedros dėstytojai ir III–IV kurso studentai. Moksleiviai ilsėsis gražioje gamtoje, sportuos, rengs poilsio vakarus ir diskotekas.

Kelialapio kaina 850 Lt. Tačiau „Fotono“ mokykla apmoka dalį sumos. Fotoniečiams kelialapis kainuos 550 Lt. Maitinimui ir nakvynei bus skiriama 32 Lt dienai. Maitinama 5 kartus per dieną. Kelialapių turime ribotą kiekį. Prašom iki kovo mėn. 1 d. registruotis „Fotono“ mokykloje (tel. 8-41 595724; el. paštas fotonas@fm.su.lt; adresas: „Fotonui“, Šiaulių universitetas, P.Višinskio g. 19, 77156 Šiauliai). Kovo mėnesį pranešime, ar Jums skiriamas kelialapis, ir informuosime apie stovyklą detaliau.

_Kodėl verta ten važiuoti?

Pasidomėk:

Fizikos olimpas prieš Fotoną

Atsiminimai apie stovyklą (puslapio apačioje)

Klausk:

Tema forume apie Fotono stovyklą Nesijaudink jei pavėlavai į registraciją. Jeigu paskambinsi į Fotono mokyklą, galbūt tau bus suteiktas šansas ir pavėlavus. Tad, iki ir tikiuosi ten susitiksime!

 _