Olimpiados.lt
LGMO

Gamtos mokslų olimpiada - dalyvių sąrašas

Praėjusiais metais Lietuvos mokslo padangėje startavo naujas renginys, skirtas išsiaiškinti, kas geriausiai išmano ir suvokia mus supančią aplinką. Pirmojoje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje dalyvavo net 468 dalyviai, o iš geriausių išrinti 6 vaikinai iš Azerbaidžano parvyko su puikiais apdovanojimais. Tokia sėkmė neleidžia organizatoriams nurimti ir šiais metais rugsėjo 24 d. įvyks antroji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada.

Renginys bus organizuojamas 6 miestuose vienu metu: užsiregistravę dalyviai turi atvykti rugsėjo 24 d. į pasirinktą centrą (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje) ir 13-15 val. susikauti ties pateiktomis užduotimis.

Kaip atskleidžia olimpiados pavadinimas, užduotys klaus įdomiausių biologijos, fizikos ir chemijos klausimų. Kokios užduotys laukė pernykščių dalyvių, galite išvysti čia.

Organizatoriai atskleidžia, jog šiais metais jos bus bent dukart lengvesnės, ir triskart įdomesnės. Taip pat, kompleksinės užduotys nebebus išskaidytos į sritis (biologija, chemija, fizika), o iš visų pusių nagrinės tam tikras tris temas. Plačiau – olimpiados dalykinėje programoje. Skubame pabrėžti, jog olimpiada nėra orientuota tik į mokyklinę programą, tačiau kiekvienas suras sau tinkamas ir įdomias užduotis. Plačiau apie dalyvavimą – olimpiados taisyklėse.

Pateikiame dalyvių sąrašą. Dalyviai turi atvykti į atitinkamą centrą Vilniuje , Kaune , Klaipėdoje , Šiauliuose , Panevėžyje ar Alytuje , į kurį užsiregistravo iki 12:45 val.

Renginys organizuojamas pagal Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą, kurią vykdo Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras. Renginio partneris ir iniciatorius - Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija.