Olimpiados.lt
Informatika

IFtorina 2013

Sužinoti, patirti, išmėginti – štai pagrindiniai tikslai, vasario 2 dieną subūrę į VDU Informatikos fakultete vykusį tradicinį kasmetinį renginį „IFtorina 2013“ 120 moksleivių ir 40 mokytojų. „IFtorina“ – tai informatikos ir matematikos viktorina, skirta vyresniųjų klasių moksleiviams ir seminarų bei praktinių mokymų diena mokytojams.

Šių metų renginyje moksleiviai išmėgino jėgas įvairiose rungtyse, dalyvavo estafetėse, mokėsi valdyti robotus, žaidė „Kinect“ žaidimus, surinkinėjo kompiuterius, sprendė galvosūkius, klausėsi UAB „Etronika“ vadovo Kęstučio Gardžiulio paskaitos „Gestais valdomų kompiuterių pritaikymas praktikai“, kurios metu įsitikino, jog „Kinect“ galima panaudoti ne tik žaidimams, bet ir pritaikyti verslo poreikiams.  Moksleiviams taip pat buvo suteiktos galimybės patikrinti savo pasirengimą valstybiniams baigiamiesiems informacinių technologijų ir matematikos egzaminams. „Renginys tikrai įdomus, čia daug aktyvios veiklos. Puiku kad kasmet „IFtorinoje“ apstu naujovių“ – po renginio neslėpė pakilios nuotaikos Kauno rajono Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos moksleivis Deividas Bakanas.

Šiųmetės „IFtorinos“ nugalėtojais tapo:

Pirmą vietą laimėjo moksleivių komanda, atvykusi iš Kauno “Aušros”, VĮ Kauno technologijos universiteto, VĮ Vytauto Didžiojo universiteto “Rasos” ir Antano Smetonos gimnazijų. Antrą vietą - Šalčininkų Jano Sniadeckio, V.Į. Kauno technologijos universiteto ir Kauno “Saulės” gimnazijų moksleiviai. Trečiosios vietos laimėtojai atvyko iš Kauno Juozo Grušo, V.Į. Kauno “Vyturio” katalikiškos vidurinių mokyklų, Kauno rajono Babtų, Kauno Antano Smetonos ir V.Į. Vytauto Didžiojo universiteto “Rasos” gimnazijų. Papildomi apdovanojimai komandoms skirti už Kinect rungtį, estafetės rungtį, robotukų rungtį ir programavimo rungtį. Daugiau informacijos apie komandas, nugalėtojus, „IFtorina 2013“ renginio akimirkas rasite: http://iftorina.vdu.lt

Šaltinis: http://if.vdu.lt/iftorina-2013-naujos-zinios-smagi-patirtis/