Olimpiados.lt
Informatika

Informatikos olimpiada atvyksta į Mažeikius

Skelbiame 23-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (LitIO 2012), kuri vyks 2012 m. kovo 22–25 d. Mažeikių Gabijos gimnazijoje (Gabijos takas 1, Mažeikiai) dienotvarkę ir žemėlapį.

Olimpiados svetainėje www.lmio.lt be šių dokumentų galite rasite ir kviečiamų mokinių sąrašą. Su pakviestais mokiniais privalo vykti paskirtas lydintis asmuo (mokytojas).

Olimpiados dalyvių (mokinių) maitinimo ir nakvynės išlaidas apmoka Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, mokinių kelionės ir lydinčiojo asmens komandiruotės išlaidas – savivaldybės švietimo padalinys ar mokykla.

Visi olimpiados dalyviai bus apgyvendinti viešbutyje „Palma“ (Respublikos 27, Mažeikiai). Nakvynės kaina mokytojams – 45 Lt, dienos maitinimo kaina mokykloje – 18 Lt.

Olimpiados metu mokiniams numatyta sportinė programa (tinklinis). Prašome planuojančius dalyvauti žaidime turėti sportinę aprangą.

Dėl papildomos informacijos apie renginį kreipkitės į Lilianą Rukienę el. paštu liliana.rukiene@lmitkc.lt, tel.: +370 (5) 2 77 63 01. Jei turite dalykinių klausimų dėl olimpiados kreipkitės el.paštu  informatikos.olimpiada@gmail.com.

Laukiame atvykstant!