Olimpiados.lt
Kita

Išmanioji diena

Lietuvos mokyklos ruošiasi neeiliniam elektroniniam konkursui „Išmanioji diena". Jau balandžio 1-ąją mokslu ir technologijomis besidomintys moksleiviai savo žinias visiškai nemokamai galės pasitikrinti varžydamiesi specialiai jiems sukurtame internetiniame tinklapyje.

Kartu su Švietimo ir mokslo ministerija bei Nacionaline moksleivių akademija inicijuojamas projektas dalyvauti pakvies visus norinčius 9-12 klasių Lietuvos mokyklų moksleivius. Internetinėje svetainėje užsiregistravusieji konkurso dieną spręs paruoštą valandos trukmės testą ir varžysis dėl rėmėjų įsteigtų prizų.

„Išmaniosios dienos" internetinis konkursas aprėps penkis mokykloje dėstomus fizinius ir gamtos mokslus - informacines technologijas, matematiką, fiziką, chemiją bei biologiją. Šių sričių klausimai sudarys išskirtinio formato testą. Įdomu tai, jog konkurse pateikiamam šimtui skirtingo tipo užduočių atlikti neprireiks nei patirties olimpiadose, nei papildomo pasiruošimo. Tam visiškai užteks bendro suvokimo ir mokykloje įgytų žinių.

Su šūkiu „Mokslas nemeluoja!" startuojanti „Išmanioji diena" nestokoja ambicijų įkvėpti jaunąją kartą dar labiau domėtis mokslu bei technologijomis. Projekto organizatoriai įsitikinę, kad konkursas moksleiviams leis ne tik praplėsti žinias ir pajusti praktinę mokslo vertę, bet ir maloniai praleisti laiką, o mokytojams - pagyvinti pamoką.

„Išmanioji diena" - jau balandžio 1-ąją visose Lietuvos mokyklose. Moksleiviai ir mokytojai kviečiami nemokamai registracijai adresu www.ismaniojidiena.lt.

Visais iškilusiais klausimais kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Tomas Šiurna

Projekto koordinatorius

t.siurna@ismaniojidiena.lt

+37066223606