Olimpiados.lt
Matematika

J. Matulionio konkurso tvarkos pasikeitimas

Sausio 28 dieną vyksiančio 23-iojo respublikinio prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkurso organizatoriai paskelbė apie konkurso tvarkos pasikeitimą.

Siekiame tobulėti, todėl šiais metais nutarėme šiek tiek pakeisti jau 22 metus egzistuojančią konkurso tvarką. Todėl norime informuoti, kad šiais metais konkursas vyks dviem etapais:

a) 1 etapas- dešimties uždavinių sprendimas. Šiame etape sprendimai nebus tikrinami, tik atsakymai. Skiriama 2 valandos.

b) Pusantros valandos pertrauka. Jos metu bus ištaisyti darbai, o moksleiviams organizuojamos paskaitos, kurias galės pasirinkti pagal juos dominančią temą. Gale šios pertraukos - pirmojo etapo rezultatų skelbimas ir kvietimas į antrąjį etapą. Į antrąjį etapą bus kviečiami moksleiviai geriausiai pasirodę pirmajame, t.y. išsprendę nemažiau kaip 5 uždavinius, bet nedaugiau kaip 12 moksleivių iš kiekvienos klasių grupės ( 9, 10, 11, 12)

c) antrasis etapas, kuriame bus per 1,5 val sprendžiami du uždaviniai ir varžomasi dėl prizinių vietų. Moksleiviai nepatekę į antrąjį etapą galės vėl dalyvauti paskaitose ar Moksleivių laboratorijos užsiėminuose.

Šiek tiek neramu, kad keičiantis tvarkai viskas praeitų sklandžiai. Todėl kviečiame nevėluoti, norėtume kad 9.50 visi būtų auditorijose, susipažintų su nauja tvarka ir lygiai 10 valandą jau galėtų padėti spręsti.

Po konkurso lauksime atsiliepimų apie naująją tvarką. Klausti ir siūlyti galite  el. paštu vilija.dabrisiene@ktu.lt