Olimpiados.lt
Kita

Ką žinai apie savo šalį?

MOKSLEIVI! Galva pilna žinių apie Lietuvos istoriją, politiką ar ekonomiką, bet nerandi, kur jas padėti? O gal lauki vasaros ir norėtum kelias dienas pasilinksminti kartu su Latvijos bei Estijos jaunimu? Tuomet kalbink savo draugus bei vieną mokytoją dalyvauti konkurse WHAT DO YOU KNOW ABOUT YOUR COUNTRY 

Projekto metu 15-19 metų moksleivių komandos, sudarytos iš penkių mokinių ir juos lydinčio mokytojo, dalyvaus 3 etapų konkurse, kuriame turės atlikti testines ir kūrybines užduotis.

Daugiau informacijos: whatdoyouknow.eu/lt

Registracija čia.

Jei kyla klausimų, rašyk milda.gardauskaite@moksleiviai.lt arba monika.bartoseviciute@moksleiviai.lt!

Konkurso etapai:

• Pirmasis turas: 2011m. vasario 17d. Komandos mokyklose pildo testą, susijusį su jų šalies kultūra, tradicijomis, pilietiškumu, po kurio komisija atrenka 20 geriausių komandų.

• Antrasis turas: 2011m. vasario 21 – kovo 7d. Komandos, atrinktos į antrąjį turą, turi įvykdyti užduotį: nufilmuoti trumpametražį 3-4 min trukmės filmuką „Kuo gali didžiuotis Lietuva“. Teisėjai atrenka 10 komandų, kurios keliauja į finalą.

• Trečiasis turas - Finalas: 2011m. kovo 25d. Dešimt atrinktų komandų atvažiuoja į Vilnių. Finale komandos varžosi dviejose skirtingose užduotyse. Pirmoji yra kūrybinė, po kurios komisija išrenka 5 komandas, kurios varžysis dėl pagrindinio prizo. Antroji užduotis - testas. Konkursą laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų už atsakytus klausimus.

Registracija vyksta iki vasario 4 dienos.

Lauksime tavo anketos!

moksleiviai.lt informacija