Olimpiados.lt
Filologija

KINGS INTERNATIONAL!

Kovo 25 dieną į Lietuvą atvyko geriausių mokinių komanda iš Gruzijos, norėdama susirungti anglų kalbos žinių ringe kartu su sumaniausiais Lietuvos mokiniais! 3-10 klasių anglų kalbos olimpiados finalo laimėtojai iš Lietuvos ir Gruzijos turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti, aptarti kultūrų skirtumus, pristatyti savo šalis ir visą tai daryti anglų kalba! Tačiau svarbiausias dienos akcentas buvo dalyvavimas Tarptautinėje Lietuvos-Gruzijos anglų kalbos olimpiadoje!

Tarptautinės olimpiados metu kiekvienos klasės mokiniai varžėsi dėl 1-2 vietų! Pirmą vietą užėmę moksleiviai buvo apdovanoti auksiniais diplomais, bei sumaniausiųjų mokinių medaliais, o antrosios vietos nugalėtojams
atsiteko sidabriniai diplomai ir sumaniausiųjų mokinių medaliai! Džiaugiamės, jog 6kl., 7kl., 8kl., 9kl. ir 10kl. Lietuvos moksleiviai iškovojo auksinius diplomus, didžiuojamės jais!

Lietuvą atstovavusi komanda:
3 klasė - Mark Soloveičik(II vieta)
4 klasė - Tomas Sindaravičius (II vieta)
5 klasė - Nika Chakimzianova (II vieta)
6 klasė - Rimvydas Jasinavičius (I vieta)
7 klasė - Barbora Mažeikaitė (I vieta)
8 klasė - Aistis Kviklys (I vieta)
9 klasė - Vakaris Kviklys (I vieta)
10 klasė - Andrius Dozozic (I vieta)

KINGS LIETUVA Facebook puslapyje dalinamės nuotraukomis, kuriose galite išvysti mokinių emocijas susipažinimo, olimpiados vykdymo ir apdovanojimų metu! Dėkojame Lietuvos Tarptautinei anglų kalbos olimpiados komandai už norą dalyvauti ir varžytis su kitos šalies mokiniais! Dalyvaukite KINGSolimpiadose ir Jūs ir galbūt Jums nusišypsos proga atstovauti Lietuvą tarptautiniu lygmeniu!
 Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti Kings komanda