Olimpiados.lt
Informatika

Kviečiame dalyvauti edukaciniame turnyre „Atrask VU Kaune !“

DALYVIAI: visi aukštesniųjų klasių moksleiviai, besidomintys internetinių svetainių kūrimu ir jų populiarinimo galimybėmis.

  TIKSLAS: sukurti lankomiausią internetinę svetainę apie VILNIAUS UNIVERSITETO fakultetą KAUNE.

  PRIZAI: svetainės, sulaukusios daugiausia apsilankymų (pagal lankytojų skaitiklį), autorius bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu. Rėmėjų prizai bus skiriami geriausio turinio, dizaino, idėjos svetainėms.

  MOKYMAI: 2014 VASARIO 22 D. 10 VAL. organizuojami nemokami mokymai (4 val.). Jų metu išmoksite sukurti ir populiarinti internetinę svetainę, naudodami programavimo nereikalaujančius įrankius, tinkančius tiek "tiksliukui", tiek "humanitarui". Po mokymų vyks ekskursija po fakultetą, susitikimas su dėstytojais ir studentais. Kitų mokymų metu laukia susitikimai su įmonių atstovais.

  SVETAINIŲ TEMATIKA: studijų lūkesčiai ir galimybės įgyti VU diplomą Kaune, nuomonės apie studijas ir karjeros galimybes, svajonės apie aukštojo mokslo Lietuvoje perspektyvas.

  DATOS: nuo 2014 sausio 25 d. iki 2014 balandžio 1 d. dalyvių registracijos pradžia ir svetainių kūrimas; 2014 gegužės 1 d. turnyro pabaiga; 2014 gegužės 10 d. 10 val. iškilmingas nugalėtojų apdovanojimas ir pažymėjimų visiems dalyviams įteikimas.

  REGISTRACIJA: dalyvauti turnyre galima užsiregistravus čia. Užsiregistravę gausite instrukcijas, kaip sukurti nemokamą svetainę ir ją populiarinti. Turnyro organizatoriai garantuoja pagalbą ir konsultavimą. Kreiptis el. paštu: info@vukaune.lt