Olimpiados.lt
Informatika

Kviečiame dalyvauti sužaidybinto pasaulio kūrimo konkurse

Lietuvoje startuoja naujas žaidimų ir sužaidybintos realybės kūrimo konkursas. Į „Žaidimų inkubatoriaus“ ir Užupis Creative Cluster skelbiamą konkursą dalyviai kviečiami savo darbus registruoti iki balandžio 1 d.

Konkursas organizuojamas siekiant įrodyti, kad ir Lietuvoje yra naujoviškai ir kūrybiškai mąstančių žmonių, taip pat norint juos visus suburti ir padėti įgyvendinti jų idėjas.

Visi norintys kviečiami siūlyti savo žaidimų idėjas ir būdus, kaip mūsų realybę būtų galima sužaidybinti. Konkurse laukiamos tiek idėjos, koncepcijos, tiek jau sukurti prototipai, beta versijos ar net galutiniai produktai.

Dalyviams siūloma:

  • Pristatyti savo žaidimų vizijas bei realybės sužaidybinimo idėjas.
  • Kurti žaidimus, mobiliąsias programėles, kompiuterines programas ar net dar pažangesnes technologijas.

„Sužaidybinimas (angl. gamification) – žaidimo elementų ir taisyklių pritaikymas įvairiose gyvenimo situacijose – yra mūsų ateitis. Sudėtingus mokymosi procesus galima paversti smagiais, tereikia įdiegti keletą žaidimo elementų“, – pasakoja žaidimo organizatoriai.

Turite genialių idėjų? Norite jas įgyvendinti? Dalyvaukite konkurse! Tai pats paprasčiausias būdas patekti į Silicio slėnį (angl. Silicon Valley)! Mat Jūs galite laimėti bilietus į pirmą kartą Lietuvoje vyksiančią? pažangiausių technologinių idėjų konferenciją Vilnius Startup Monthly 2012. Ten dalyvaus potencialūs investuotojai, kuriems galėsite pristatyti savo idėjas. Patys šauniausi laimės galimybę mokytis iš pačių geriausių. Jie keliaus į 5 savaičių trukmės verslo akceleravimo programą Silicio slėnyje, Kalifornijoje.

Registruokite savo kūrybines idėjas iki balandžio 1 d.

Pasirinkite Jums tinkamesnę registracijos formą pagal savo jėgas ir patirtį šioje srityje:

Registracija „žaliems“

Registracija „kietiems“

Konkursas organizuojamas kartu su partneriais 3D grafikos studija „OKTA“ ir Vilnius Startup Monthly. Daugiau informacijos apie konkursą: www.ucc.lt

Daugiau informacijos apie Vilnius Startup Monthly 2012: http://vilnius.startupmonthly.org.

Kontaktinis asmuo:

Jūratė Bakaitė

el. paštas juratebak@gmail.com

mob. 861116339