Olimpiados.lt
Matematika

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje European Mathematical Cup olimpiadoje!

Visus kviečiame dalyvauti jau septintą kartą rengiamoje tarptautinėje European Mathematical Cup (EMC) olimpiadoje! Tai puiki proga išbandyti savo jėgas su gabiausiais mokiniais iš visos Europos sprendžiant sudėtingus uždavinius!

Šiais metais olimpiada vyks gruodžio 15 d. VU Matematikos ir informatikos fakultete, Naugarduko g. 24 (įėjimas iš Šaltinių gatvės) nuo 10 valandos, joje dalyvauti gali visi norintys Lietuvos mokyklų mokiniai.

Septintus metus iš eilės įvairiuose Europos miestuose vykstantį EMC konkursą organizuoja Kroatijos matematikai drauge su profesoriais ir studentais iš įvairių Europos miestų. Konkurso dalyviams sudaromos sąlygos uždavinius spręsti savo šalyse, o išversti sprendimai siunčiami pagrindinei vertinimo komisijai siekiant užtikrinti vienodą sprendimų vertinimą.

Mokiniai varžosi dviejose kategorijose: Junjorų kategorijoje gali dalyvauti olimpiados dieną 17 metų nesulaukę jaunuoliai, kurie dar nėra dalyvavę Tarptautinėje matematikos olimpiadoje (IMO), o Senjorų kategorijoje gali dalyvauti visi moksleiviai (nepriklausomai nuo to, ar jiems leidžiama dalyvauti Juniorų kategorijoje). Visiems dalyviams pateikiami keturi uždaviniai, kurių sprendimui skiriamos 4 valandos, o spręsti galima lietuvių bei anglų
kalbomis. Uždavinių sąlygos būna išverstos į lietuvių kalbą.

Daugiau informacijos apie konkursą bei ankstesnių metų uždavinius, sprendimus ir rezultatus galima rasti olimpiados tinklalapyje:
http://emc.mnm.hr/

Visų norinčių dalyvauti prašome registruotis adresu:
https://goo.gl/forms/RvHxTRFyU9suEVOo1

Jeigu turite klausimų, galite rašyti emc.lithuania@gmail.com.

Iki susitikimo olimpiadoje!