Olimpiados.lt
Chemija

Kviečiame į neakivaizdinę jaunųjų chemikų mokyklą „Pažinimas“

Kviečiame visus dešimtokus ir vienuoliktokus, mėgstančius chemiją, besižavinčius jos galimybėmis ar tiesiog bandančius susidraugauti su šiuo mokslu į neakivaizdinę jaunųjų chemikų mokyklą „Pažinimas“.

Kodėl verta tapti šios mokyklos dalimi? Nes tai nepakartojama galimybė „paragauti“ studentiško gyvenimo, pagilinti chemijos žinias ir išmokti visiškai netyrinėtų ir kol kas mokykliniame suole negirdėtų dalykų. „Pažinime“ turėsite galimybę dalyvauti Vilniaus Universiteto Chemijos fakulteto dėstytojų, chemijos arba biochemijos studijų krypčių studentų paskaitose bei dirbti chemijos laboratorijose.

Mokslas „Pažinimo“ mokykloje trunka dvejus metus. Mokiniai čia susirenka iš visos Lietuvos – eina į paskaitas, pratybas, laboratorinius darbus, laiko egzaminus. Visų sesijų metu mokiniams padeda studentai, kurie ne tik veda pratybas, bet ir mielai atsako į klausimus, organizuoja susitikimus vakarais. Čia skatinama draugystė ir bendravimas ne tik formalioje aplinkoje.

Jei chemija tave „veža“ taip kaip mus – „Pažinimas“ būtent tau. Tai ne šiaip sau mokykla, tai didelis nuotykis kupinas iššūkių, chemijos ir gyvenimiškų pamokų. Mūsų mokykla gyvuoja jau 17-tus metus.

Užpildykite anketą ir atsiųskite išspręstas užduotis iki rugsėjo 15 dienos.