Olimpiados.lt
Oranžiniai

Kviečiame prisijungti!

Keistas laikas tasai rugsėjis. Lyg ir liūdna, jog vasara baigėsi, tačiau kažkur giliai kirba noras žengti naujus žingsnius. Žingsnius, kurie ir vėl bus kitokie. Galbūt šįkart labiau savarankiški, galbūt kiek nedrąsūs, bet kupini vilčių. Tokiais rugsėjais, kaip šis, iš nežinia kur atsiranda milijonai naujų idėjų, entuziazmo ir iššūkių. Tik kur visa tai sudėti, su kuo pasidalinti?.. Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad rugsėjus lengviausia išgyventi turint ypatingą komandą. Bendraminčių? Draugų? Įkvėpėjų? Oranžinių!

 „O kas tie Oranžiniai?", paklausi. Oficialiai – Lietuvos Gamtos Mokslų Olimpiadų Asociacija (LGMOA). Neoficialiai – tie oranžiniais marškinėliais vilkintys darboholikai, kurie kartas nuo karto šmėžuoja olimpiadose, o likusį laiką konstruoja dovanas moksleiviams savo urvelyje, be abejonės, vadinamame Oranžerija. Tai tie naivaus entuziazmo kupini nenuilstantys studentai, dienomis ir naktimis ruošiantys orientacinių žaidimų planus ir šokių vakarus. Tai tie išprotėję (ne tik) chemikai, (ne visada) atsargiai bandantys keisčiausius eksperimentus. Tai tie jauni žmonės, pasiryžę atiduoti visas jėgas dėl to, kad mokiniams olimpiados taptų geriausiu metų prisiminimu visai taip, kaip kažkada kažkas stengėsi dėl jų pačių. Tai – be galo skirtingų žmonių komanda, kuriai be galo gera būti kartu. Augti, tobulėti ir mokytis iš kitų ir iš savęs. 

Taip, laukiame tavęs, jei esi toks kaip mes, o ypač jei esi visai kitoks. Laukiame išskėstomis rankomis ir plačiomis šypsenomis. Ką galime pasiūlyti? Daug erdvės tavo idėjoms, diskusijoms ir talentams, erdvės, kurioje būsi priimtas toks, koks esi (su visomis keistenybėmis - kas jų neturi!), kurioje galėsi užsiimti tuo, ką geriausiai arba blogiausiai moki. Svarbiausia, kad nori išmokti!

Kviečiame ateiti ir pasimatuoti oranžinę dvasią. Visada galėsi ją grąžinti, jei nepatiks, tačiau tam, kad patiktų, prižadame stengtis visi drauge. 

Registracijos anketą rasi čia.