Olimpiados.lt
Fizika

Kviečiame registruotis ir dalyvauti 34-ajame Lietuvos mokinių fizikos čempionate [atnaujinta]

Gruodžio 3 dieną 10 val. visi fizika besidomintys I-IV gimnazinių (9-12) klasių mokiniai kviečiami dalyvauti 34-ajame Lietuvos mokinių fizikos čempionate. Šiemet jis po keletos metų sugrįžta į penkis didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį).

Visi čempionato dalyviai tuo pačiu metu spręs vienodas užduotis. Užduočių komplektą sudarys 10 uždavinių iš įvairių fizikos sričių. Praėjusių metų Fizikos čempionatų užduotis bei jų sprendimus galite peržiūrėti bibliotekoje. Čempionato metu dalyviui galima ir rekomenduojama turėti su savimi ir sprendimo metu naudoti fizikos vadovėlius ir žinynus, kitą spausdintą medžiagą (ranka rašytos medžiagos naudoti negalima).

Išankstinė registracija į Fizikos čempionatą yra būtina, anketą užsiregistravimui galite rasti čia (registracija vyks iki lapkričio 25 d. 17 valandos). Nesiregistravę dalyviai čempionate varžytis negalės, tad rekomenduojame nedelsti registruotis į Fizikos čempionatą, kadangi vietų skaičius jame yra ribotas ir esant dideliam susidomėjimui registracija gali būti sustabdyta anksčiau. Registruojantis būtina nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą, kadangi el. paštu visi užsiregistravę mokiniai iki lapkričio 30 d. gaus asmeninius kodus, kuriuos reikės įsiminti ir užrašyti ant savo darbo bei detalesnę informaciją. Jei užmiršite savo kodą, jį pasitikslinti galėsite sprendimo vietoje.

Viskas, ką turėtų žinoti fizikos čempionato dalyvis, yra surašyta šioje atmintinėje.

Čempionato programa:
09:00-09:45 registracija sprendimų vietoje
10:00-14:00 užduočių sprendimas

Užduočių atlikimo vietos:
Vilniuje – Vilniaus universiteto Fizikos fakultete (Saulėtekio al. 9, Vilnius)
Kaune – Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakultete (Radvilėnų pl. 19, Kaunas)
Klaipėdoje – Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje (Paryžiaus Komunos g. 16, Klaipėda)
Šiauliuose – Šiaulių Didždvario gimnazijoje (Vilniaus g. 188, Šiauliai)
Panevėžyje – Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje (Smėlynės g. 29, Panevėžys)

Lietuvos mokinių fizikos čempionatą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis telefonu +37067981328 arba el. paštu migle.c@olimpiados.lt