Olimpiados.lt
Kita

Kviečiame tave į vasaros mokyklą "LJMS vasara 2016"!

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kviečia į vasaros mokyklą 2016 organizuojamą Klaipėdos universitete (H. Manto g. 84, Klaipėda). Mokykla vyks 2016 m. liepos mėn. 15 - 17 dienomis. 

Jei esi 9-12 klasės moksleivis ir nori:

- pažinti mokslą; 

- išsiaiškinti tavyje kirbančius suktus klausimėlius; 

- išbandyti savo žinias diskusijose su profesionaliais mokslininkais; 

- susipažinti su įdomiais žmonėmis; 

- mokslininkais, menininkais, filosofais ar tiesiog žmonėmis... 

- daryti tai, ko dar niekada nedarei; 

- patirti neišdildomų įspūdžių

tai ši mokykla kaip tik Tau! 

Mokykla nekomercinė - ją organizuoja Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos nariai. Šioje mokykloje tau kainuos nakvynė 20 EUR (dvi naktys) ir maistas ~30-40 EUR (3 dienos ). Paskaitos ir ekskursijos Tau nieko nekainuos, išskyrus delfinų pasirodymą (4,50 EUR) ir ekskursiją po delfinariumą (3,00 EUR). Kelto kaina apie 1 EUR. 

Gyvensime Lietuvos aukštosios jūrininkų mokyklos bendrabutyje. Vasaros stovyklos metu Tavęs laukia susitikimai su aktyviai dirbančiais įvairių sričių mokslininkais, diskusijos, pažintis su Klaipėdos universitetu, ekskursija į Klaipėdos parodomąją geoterminę jėgainę, botanikos sodą, jūrininkų mokyklą ir daugelį kitų vietų! Taip pat organizuojamos kitos pramogos bei galimybės susipažinti su naujais draugais

Jeigu susidomėjai, iškilo klausimų ir norėtum pasiteirauti, tai gali padaryti telefonu +370 612 81433 (atsilieps Darius) arba elektroniniu paštu: darius.laurinavicius@lei.lt. Norintiems užsiregistruoti prašome užpildyti registracijos anketą iki birželio 25 d. Laukiame Jūsų laiškų ir iki susitikimo mokykloje.

Besidomintiems pateikiame oficialaus mokyklos puslapio nuorodą.