Olimpiados.lt
Kita

Laimės ir džiaugsmo ministerija [Nuomonė]

Ieškai laimės recepto? Galiu vieną pasiūlyti.

Reikės:

 1. Savęs;

 2. Draugų;

 3. Patalpos, kurioje gali susėsti ~15 žmonių ar kitos erdvės;

 4. Polėkio ar kitų prieskonių.

Pirmiausia reikia susirasti jaukią ramią vietą, kurioje galima pabūti (puikiai tinka svetainės ar kito kambario grindys, ypač jei yra pagalvėlių ir apklotų). Tada reikia susikviesti draugus. Geriau vakarop. Kai susirinks, kiekvienas turės kuo nors pasidžiaugti. Nesvarbu kuo: oru, girdėta istorija, sutiktu žmogumi, skania bandele, bet kuriuo atradimu, pasaulio ar savo. O skųstis draudžiama (gi tik pora valandų!). Nepamirškit perspėti, kad visi gali kartu atsivesti savo draugų ar pažįstamų. Kiek tik nori. Tik turi juos asmeniškai pakviesti: ne – varom chebra, o – Jonai, eime.

Tad toks ir receptas. Verdama kas mėnesį, su alkoholiu nemaišoma!

Pasekmės: laimingi žmonės, plačiai atmerktomis akimis, kurie moka džiaugtis paprastais dalykais, turi su kuo ir kur jais dalintis.

Pavadinimas: laimės ir džiaugsmo ministerija. Kokia čia ministerija, sakysite. Tokia, kur daug ministrų. Savos laimės.

Svarbu:

1. Kaip gilioje senovėje čia bendraujama gyvai, akis į akį. Ir iš kitų išmokstama džiaugtis: kaip ir kuo (net stovint eilėse prie kasos). Pradedama kaupti istorijas ir smulkmenas, kuriomis bus galima po mėnesio vėl pasidžiaugti.

2. Gali pakliūti tik tada, kai tave pakviečia. Apie susitikimus niekur viešai neskelbiama: nei spausdintose, nei virtualiose erdvėse. Perduodama žmogaus žmogui, išskiriant, rekomenduojant. Čia žaidimas: atsivesk žmones, kurie yra/turėtų būti laimingi.

Receptas išbandytas, veikia. Akis atveria, o gyvenimą pasaldina. Rekomenduoju. Tik kiekvienas iš minėtų aspektų yra labai svarbus ir nekeičiamas. Jeigu suabejosite, galite konsultuotis el.paštu: dalia::olimpiados.lt, atsakysiu.