Olimpiados.lt
Kita

Lietuvoje startuoja biochemijos projektas 9-12 klasių moksleiviams

Domiesi biologija, chemija, medicina, žadi stoti į biotechnologijos, genetikos, mikrobiologijos, biochemijos studijas? Nori sužinoti, kaip veikia vaistai, kuriami klonuoti (transgeniniai) organizmai, kokiu būdu įvairūs organizmai apsirūpina energija? Jei sieki sužinoti atsakymus į šiuos ir šimtus kitų klausimų, tuomet šis projektas kaip tik TAU.

Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje startuoja naujas žingeidiems ir motyvuotiems 9-12 klasių mokiniams skirtas projektas „Jaunųjų Biochemikų Sandrauga“, kuriuo siekiama populiarinti gamtos mokslus jaunimo tarpe, ugdyti moksleivių kompetencijas, gilintis į perspektyvių tiek Europoje, tiek visame pasaulyje gamtos mokslų subtilybes.

Projekto metu visi užsiregistravę dalyviai gaus mokomąją medžiagą anglų kalba. O jei ir turi keblumų skaitydamas anglų kalba, būtinai rasime išeitį ir mokamąsias programas suderinsime su kiekvienu atskirai.

Pirmieji patikrinamieji darbai bus atliekami virtualioje erdvėje. Kartu bus rengiamos ir sesijos Lietuvos universitetuose, o geriausieji galės atlikti praktiką ir mokslo laboratorijose. Visi jaunieji biochemikai galės dalyvauti virtualiose ir realiu laiku vykstančiose konferencijose, paskaitose, konsultuotis su Lietuvos universitetuose dirbančiais asmenis, sutikusiais įsitraukti į šį projektą.

Jei susidomėjai, nori išbandyti savo jėgas, registruokis jau dabar!!!

Rašykite mums adresu, nurodydami savo vardą ir pavardę: biochemikusandrauga@gmail.com

Gavę Jūsų laišką, mes patvirtinsime Jūsų dalyvavimą projekte ir išsiųsime registracijos anketą elektroniniu paštu. Ją užpildę, Jūsų dalyvavimas projekte bus patvirtintas.

REGISTRACIJA TĘSIASI IKI KOVO 1-OS DIENOS.

Projektas vykdomas rėmėjų įnašų ir besimokančiųjų lėšomis.