Olimpiados.lt
Kita

Lietuvos atradinėjimas

Visus, norinčius ko nors naujo, kviečiu į intriguojantį ir nieko (net laiko) neatimantį žaidimą, kuris turtina ir gali virsti dovana. Taisyklės labai paprastos: kasdien tereikia parašyti bent vieną teigiamą su Lietuva susijusį dalyką, kuris Tave džiugina.

Nesvarbu, ar tai reikšminga, ar ne. Galima džiaugtis net ir tuo, kad šiandienos pilkuma tinka prie Jūsų akių, kad Kauno eglutė graži, kad Lietuvoje galima padiskutuoti apie laumes, jog čia vyks krepšinio čempionatas, kad baltai yra nuoširdūs ir t. t.

Ir visai nesvarbu, jei gyvenate ne Lietuvoje. Lietuviai, kurių tikrai pažįstate, juk ir kuria Lietuvą, tad jais irgi galima džiaugtis, kaip ir praeityje vykusiais ar dar tik suplanuotais dalykais.

Nėra svarbu, kokia forma viską rašysite: į sąsiuvinį, .doc failą, kaip Facebook statusus, ant servetėlių kavinėje ar ant lapelių, pasitaikiusių po ranka. O gal tai bus net piešiniai ar nuotraukos! Tereikia visa tai surinkti į vieną vietą ar išspausdinti, o per Kalėdas su kuo nors apsikeisti, padovanoti savo naujai atrastą Lietuvą. Nereikės veltui leisti pinigų daiktams, kurie atsidurs giliai stalčiuose.

Papasakokit apie tai ir įtraukit pažįstamus, tėvus, gimines, mokslų draugus. Bus su kuo pasitart ir kuo pasidžiaugt per šventes!

Jeigu norite įrodymų, kad tai daryti prasminga, perskaitykite tai.

Smagių atradimų ir naujų minčių!  Ir nepamirškite kasdien būtinai užrašyti mažiausiai po vieną džiuginantį dalyką.