Olimpiados.lt
Kita

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos vasaros mokykla

2017 m. liepos 19 - 21 dienomis Vilniuje Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja vasaros mokyklą 9-12 klasių moksleiviams

Mokykla nekomercinė - ją organizuoja LJMS nariai savanoriškai tam, kad paskatintų moksleivius domėtis mokslu.

Stovyklos organizuojamos ekskursijos ir pramogos yra Nemokamos.

Vasaros stovyklos metu Tavęs laukia susitikimai su aktyviai dirbančiais įvairių sričių mokslininkais, diskusijos, pažintis su Vilniaus universiteto Biotechnologijos institutu ir Fizikos fakultetu, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos instituto treniruoklių ir laboratorijų korpusu bei moderniausia Baltijos šalyse Taikomąja statinių, konstrukcijų ir medžiagų laboratorija, ekskursija į UAB „Brolis Semiconductors“, Energetikos ir technikos muziejų, LITGRID Elektros sistemos valdymo centrą bei COSMOS Paukščių taką. Taip pat organizuojamos kitos pramogos bei galimybės susipažinti su naujais draugais. Gyvensime Vilniaus Gedimino technikos universiteto bendrabutyje.

Daugiau informacijos apie renginį, registraciją ir programą rasi čia: http://moksleiviams.ljms.lt/index.php?page=2017-2

Registracijos nuoroda: https://goo.gl/forms/vQqa9nmZL8qb70Vp1

Šiuo metu esame pateikę paraišką paramai (finansuoti apgyvendinimo bei maitinimo paslaugoms). Bet jeigu negautume finansavimo, tai šios išlaidos tau kainuotų ne daugiau nei 20 EUR už nakvynę (jeigu jos reikės) ir 10 EUR/dienai maistui. Tokios buvo praeitų metų stovyklos išlaidos.

Busime dėkingi, jeigu perduosi šį kvietimą savo draugams, kolegoms.

Linkėjimai ir iki susitikimo mokykloje!

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga