Olimpiados.lt
Kita

Nacionalinė moksleivių akademija kviečia prisijungti!

Mielas mokiny, Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) kviečia registruotis, aktyviai dalyvauti unikalioje NMA veikloje ir papildomai mokytis: 9–10 klasių mokinius – biochemijos, informatikos, ekonomikos, istorijos arba fizikos, 10 klasės mokinius – chemijos (ypač besidomintieji chemija, turintieji šioje srityje pasiekimų priimami nuo 9 klasės), 7–10 klasių mokinius – matematikos arba lietuvių filologijos. Išimtiniais atvejais (turint didelių respublikinių ir tarptautinių olimpiadų pasiekimų) priimami ir 11 klasės mokiniai.

Naujovė! NMA siūlo nuotolinį informatikos mokymą 5–6 klasių mokiniams. Susidomėjusieji iki rugsėjo 30 d. turėtų registruotis el. paštu info@nmakademija.lt, nurodydami, kad nori mokytis informatikos nuotoliniu būdu, taip pat parašydami mokinio vardą, pavardę, klasę, mokyklą. Tolesnes gaires  atsiųsime su atsakymais dėl priėmimo. Pildyti anketos sistemoje, kurioje registruojasi vyresni pretendentai į kitas sekcijas, nereikia.

Taip pat Nacionalinė moksleivių akademija kviečia 5–6 klasių mokinius spręsti matematikos uždavinius nuotoliniu būdu. Tokiu atveju iki rugsėjo 30 d. reikėtų registruotis el. paštu info@nmakademija.lt, nurodyti mokinio vardą, pavardę, klasę, mokyklą. Tolesnes gaires atsiųsime su atsakymais dėl priėmimo. Pildyti anketos sistemoje, kurioje registruojasi vyresni pretendentai į kitas sekcijas, nereikia.

Jeigu:

  • esi 5–11 klasių mokinys iš bet kurios Lietuvos mokyklos,
  • nori tobulėti,
  • esi gabus, talentingas, motyvuotas, išradingas, aktyvus, mėgstantis bendrauti ir susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis,
  • Tau mokyklos koridoriai pasidarė per „siauri“,
  • svajoji užsiauginti sparnus ir išmokti juos plačiai išskleisti bei apskrieti visą pasaulį,

junkis prie mūsų!

Atrankos procedūra (vyresniems nei 6 kl. mokiniams):

  1. 2015 m. rugsėjo 15–30 d. registruokis el. būdu mūsų tinklalapyje stojimas.nmakademija.lt;
  2. dokumentų originalus su parašais (prašymą, mokytojo rekomendaciją***** (juos gausi registruodamasis el.būdu), 2014/2015 mokslo metų metinius įvertinimus) iki rugsėjo 30 d. (spaudo data) išsiųsk adresu VšĮ Nacionalinė moksleivių akademija, Studentų g. 63a, Kaunas LT-51369;
  3. iki rugsėjo 30 d. sumokėk 9 € registracijos mokestį (banko rekvizitus gausi registruodamasis el. būdu. Paskirtyje nepamiršk nurodyti sekcijos, į kurią stoji, bei vardo ir pavardės – už ką mokamas registracijos mokestis);
  4. stojantiesiems į informatikos sekciją reikės laikyti programavimo testą, kuris numatytas spalio pradžioje (tiksli data bus pranešta el. paštu);
  5. iki spalio 15 d. el. laišku būsi informuotas, ar esi priimtas į NMA.

Mokymasis Akademijoje vyksta nuotoliniu būdu ir yra skirstomas į du semestrus. Kiekvieną semestrą už užduotis ir jų taisymą imamas mokestis. Semestro mokslo mokestis (20–50 €) priklausys nuo atitinkamai sekcijai išsiųstų užduočių skaičiaus. Užduočių skaičius nevienodas. Apie kainą kiekvienas mokinys bus informuotas laišku, kai įstos į NMA. Nekantriai laukiame TAVO anketos!

P. S. Jeigu kils neaiškumų arba klausimų, būtinai rašyk Giedrei el. paštu  info@nmakademija.lt arba skambink tel. nr. 8 683 04 646.

***** Reikia pateikti konkretaus dalyko mokytojo(-s) rekomendaciją su nuoroda, kurioje dalykinėje sekcijoje norėtum mokytis (pavyzdžiui, biologijos mokytojas rašo rekomendaciją stojantiesiems į biochemijos sekciją). Jeigu šiais metais pakeitei mokyklą ir Tave geriau pažįsta buvusios mokyklos mokytojas(-a), rekomendacija gali būti ir jo(-s).