Olimpiados.lt
Kita

Prasidėjo registracija į „Sėkmės klubo“ pavasario semestrus!

Visus 9-12 klasių mokinius, norinčius lankyti „Sėkmės klubo“ užsiėmimus kviečiame suskubti, nes mokymai prasideda jau 2012 m. vasario 18 dieną.

Pavasarį startuoja trys semestrai:

Nori mokytis mažiau, o išmokti daugiau?

„Efektyvaus mokymosi" semestras : Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

Po šio semestro Tu sugebėsi: pasirinkti sau tinkamiausią mokymosi stilių, greičiau išmokti naujus dalykus, atsiminti daugiau nei manei galintis, geriau planuoti savo laiką, produktyviai derėtis, valdyti stresą egzaminų metu.

Nori klausytis, kalbėti ir surasti ryšį su aplinkiniais?

„Bendravimo įgūdžių lavinimo" semestras : Vilniuje

Po šio semestro Tu sugebėsi: sudaryti puikų pirmąjį įspūdį, efektyviai pateikti save darbdaviui, nebijoti kalbėti prieš auditoriją ir išlaikyti jos dėmesį, apginti savo nuomonę, efektyviai bendrauti mokykloje ir gyvenime, atrodyti, kalbėti ir veikti užtikrintai.

Nori pažadinti savo miegantį potencialą?

„Savęs pažinimo ir tobulinimo" semestras: Vilniuje, Kaune

Po šio semestro Tu: mokėsi išsikelti tikslus sau, sugebėsi veiksmingai panaudoti turimas žinias, pažinsi savo stipriąsias asmenybės puses, išmoksi kontroliuoti emocijas ir pasitikėti savimi, sužinosi, kaip formuoti savo charakterį, atrasi sąsają tarp fizinės ir emocinės sveikatos.

Registracijos formą rasite čia.

Plačiau apie „Sėkmės klubą" ir semestrų programas čia.

Vieno semestro (8 seminarų) ciklas kainuoja:

Vilniuje – 400 Lt.

Kaune ir Klaipėdoje – 350 Lt.

Šiauliuose – 300 Lt

Visą informacija apie galimybę lankyti „Sėkmės klubą" gausite užsukę į „Sėkmės mokyklos" biurą (Didžioji g. 5, Vilnius) arba susisiekę su mumis tel. 8 5 260 8634, el.paštu: info@sekmesmokykla.lt