Olimpiados.lt
Informatika

Respublikinis LOGO konkursas ir olimpiada 2014

Moksleiviai! Mokate kurti piešinius, animacijas ar žaidimus Imagine Logo programa? Dalyvaukite 14-ajame Logo konkurse ir olimpiadoje ir įrodykite, kad esate geriausi!

LOGO konkursui darbus šiemet kviečiame kurti tema "Metų laikai", kuri skirta Lietuvos grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300 metų sukakčiai ir vienam reikšmingiausių jo kūrinių - poemai „Metai“. Darbai turi būti pateikti iki 2014 m. kovo 3 dienos renginio svetainėje, skyriuje „Registracija“ (Darbų siuntimas).

LOGO olimpiada vyks 2014 m. kovo 8 d. (šeštadienį) nuotolinio mokymo centruose Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje (arba Pasvalyje), Šiauliuose, Vilniuje ir Utenoje. Olimpiados užduotys bus skelbiamos vaizdo konferencijos būdu.

Dalyvių registracija į olimpiadą bei konkursinių darbų siuntimas vyks iki 2014 m. kovo mėn. 3 d. Užsiregistruoti bei plačiau susipažinti su renginio sąlygomis galima čia.

Laukiame gražių konkursinių darbų ir kūrybingų olimpiados dalyvių iš visos Lietuvos. Kaip ir kasmet, nugalėtojų laukia puikūs prizai!

Renginį organizuoja KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru (ŠMM ITC) bei Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA).