Olimpiados.lt
Matematika

Respublikinis Prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

2017 metų sausio 28 dieną  KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyks respublikinis prof.  Jono  Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, į kurį  kviečiami dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai. Kaip ir kasmet, gabiausieji šalies moksleiviai savo matematines žinias ir analitinį mąstymą išbandys spręsdami Fakulteto dėstytojų parengtas užduotis. Išsprendę uždavinius  jaunieji matematikai galės dalyvauti įdomiose pramogose: protų mūšyje ar linksmojoje daugiakovėje. Geriausiai konkurse pasirodę moksleiviai bus apdovanoti prizais.

Konkurso pradžia 10.00 valandą, atvykimas – nuo 9.30 val. Moksleivius atlydėsiantiems mokytojams konkurso metu vyks seminaras. Dalyvausiančius moksleivius ir mokytojus maloniai prašome internetu užsiregistruoti iš anksto. Dalyvių registracija

Informaciją apie renginį kviečiame aktyviai stebėti  KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto tinklalapyje (ktu.edu/mgmf) arba facebook paskyroje (www.facebook.com/ktumgmf/), kur informacija bus nuolat papildoma. 

Iškilus klausimams, prašome kreiptis: Gabija Valiukienė (gabija.valiukiene@ktu.lt) ir Evelina Valaitytė-Greblikienė (valaityte-greblikiene@ktu.lt).

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!