Olimpiados.lt
Biologija

Septintasis BioSa sezonas prasideda!

Mokslo metai jau ne už kalnų, tad prabunda iš vasaros miego Biologijos Sandrauga! Jau septinti metai kaip BioSa būriuos žingeidžius Lietuvos jaunuolius, pasiruošusius biologiją griebti už šaknų, kojų, antenų ar pseudopodijų. Ar esi tam pasiruošęs? Jei esi gamtos vaikas, kuriam biologijos pamokos mokykloje jau seniai nepatenkina smegenų žievės poreikių, esi 10-12 klasėje ir nori surasti bendraminčių - griebk registracijos formą, užpildyk ir startas! Paskubėk, registracija baigsis rugsėjo 13 d., tad neatidėliok ir registracijos formą užpildyk jau dabar! Registracijai pasibaigus lauk laiško su pakvietimu į BioSa‘7 Google grupę ir būtiniausiai jį patvirtink!

Vis dar kyla klausimas, kas yra BioSa, ir nežinai, ar tai Tau? Biologijos Sandrauga – tai nuotolinio mokymosi programa. Mokiniai kiekvieną savaitę skaito paskirtus Neil A. Campbell ir Jane B. Reece vadovėlio „Biology“ (8-tas leidimas) skyrius ir sekmadienio vakare visi gali patikrinti įgytas žinias spręsdami testą, gautą elektroniniu paštu. Visas šis darbas - ne per niek. Išspręstas testas siunčiamas atgal kuratoriams, kurie atidžiai jį patikrina ir už parodytas žinias ir išmintį skiria balus. Balai nulemia, kurie šaunuoliai gali atvykti į praktikas, kurių metu vyksta paskaitos, laboratoriniai darbai, taip pat bendravimas su kitais "biosininkais" ir kuratoriais gyvai. Šiais metais praktikos planuojamos net trys!

Mokiniai šiais metais turės progą bendrauti atskirame biologijos forume, kur galės ne tik aiškintis sunkesnes temas ar kylančius klausimus, bet ir pasikalbėti apie kitus savo pomėgius, geriau susipažinti. O ką bekalbėti apie puikią progą dalintis įdomesne informacija, naujausiais straipsniais ir draugiškai diskutuoti.

Ir tai dar ne viskas. Mokiniai turės progą bendrauti su jau tam tikras biologijos šakas universitete gvildenančiais studentais, kurie nusprendė tapti BioSos kuratoriais. Iškilus bet kokiai biologiškai (o gal net egzistencialistinei!) problemai, tikrai jos nereikės spręsti vienam. Kuratoriai stengsis palaikyti gerą mokinių savijautą ir draugišką atmosferą mūsų šaunioje bendruomenėje.

Kyla klausimų? Nesibaimink, drąsiai siųsk klausimus el. paštu e.purlyte@gmail.com arba vilmante.z@gmail.com ir mes stengsimės kuo greičiau į juos atsakyti. Nebijok, mes nesikandžiojame ;)

Didžiausi linkėjimai visiems ir lauksime Jūsų prisijungiant prie mūsų biologiško ratelio!