Olimpiados.lt
LGMO

Skelbiama registracija į 10-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą!

Gegužės 18 dieną jubiliejinį 10-ąjį kartą vyks Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada. Renginys vienu metu vyks šiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Gargžduose, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose ir Rietave.

Olimpiados pradžia – gegužės 18 d. 13 val., o užduočių sprendimui bus skirtos dvi valandos. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa. Olimpiada skirta 2003 m. ir vėliau gimusiems mokiniams.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2003 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki gegužės 10 dienos. Šiame sąraše galite pasitikrinti, ar sėkmingai užsiregistravote. Informuojame, jog užsiregistravus daugiau nei 20 mokinių iš savivaldybės, kurioje olimpiados sprendimo centras nėra numatomas, planuojama olimpiadą vykdyti ir toje savivaldybėje.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę dalyvauti atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai 15-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Botsvanoje, vyksiančioje š. m. gruodžio 2-11 d.

Informacija apie renginį teikiama el. paštu a.justina@olimpiados.lt arba telefonu 862682267.

Olimpiados sprendimų centrai:

  • Vilnius - Vilniaus universiteto Fizikos fakultetas (Saulėtekio al. 9, III rūmai, Vilnius)
  • Kaunas - Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto XI rūmai, 232 auditorija (Studentų g. 50, Kaunas)
  • Gargždai - Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla (Kvietinių g. 28, Gargždai)
  • Rietavas - Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija (Daržų g. 1, Rietavas)
  • Panevėžys - Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija (Klaipėdos g. 138, Panevėžys)
  • Šiauliai - Šiaulių Romuvos progimnazija (Dainų g. 13, Šiauliai)
  • Mažeikiai - Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija (Laisvės g. 10, Mažeikiai)