Olimpiados.lt
LGMO

Skelbiama registracija į 9-ąją Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadą![Papildyta!]

Gegužės 19 dieną jau 9-ąjį kartą vyks Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada. Renginys vienu metu vyks šiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir Ukmergėje.

Olimpiados pradžia – 13 val. Užduočių sprendimui skirtos dvi valandos. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2002 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki gegužės 11 dienos 8 val.

Gegužės 11 d. po 15 val. galutiniame registracijos sąraše galėsite pasitikrinti, ar sėkmingai užsiregistravote į olimpiadą. Jei sąraše savęs nerasite ar turėsite kokių nors klausimų, kreipkitės el. paštu a.justina@olimpiados.lt.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę dalyvauti atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai 14-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Nyderlanduose.

Primename, kad registracija yra privaloma, neužsiregistravę bei gimę anksčiau nei 2002 m. sausio 1 d. griežtai nebus priimami dalyvauti.

Užsiregistravusių mokinių sąrašas.

Sprendimų centrai:
Vilnius: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B, Vilnius)
Kaunas: Kauno technologijos universiteto Elektronikos rūmai (Studentų g. 50, Kaunas)
Šiauliai: Šiaulių "Romuvos" progimnazija (Dainų g. 13, Šiauliai)
Panevėžys: Panevėžio "Žemynos" progimnazija (Ramygalos g. 99, Panevėžys)
Mažeikiai: Mažeikių "Ventos" progimnazija (Pavenčių g. 15, Mažeikiai)
Ukmergė: Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla (Miškų g. 45, Ukmergė)
Marijampolė: Marijampolės marijonų gimnazija (J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė)
Alytus: Alytaus šv. Benedikto gimnazija (Topolių g. 19, Alytus)
Klaipėda: Klaipėdos "Verdenės" progimnazija (Kretingos g. 22, Klaipėda)