Olimpiados.lt
LGMO

Skelbiama registracija į nuotolinę 12-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą

Skelbiama registracija į 12-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą, kuri šiais metais vyks nuotoliniu būdu spalio 9 d. visose užsiregistravusiose mokyklose. Olimpiadoje yra kviečiami dalyvauti 2005 m. ir vėliau gimę mokiniai, besidomintys gamtos mokslais. Konkurso metu bus sprendžiamos testinės ir kompleksinės užduotys, sudarytos iš biologijos, chemijos ir fizikos tematikos klausimų.

Lietuvos gamtos mokslų olimpiada vyks spalio 9 d. nuo 13:00 iki 15:00 val. Olimpiados dieną dalyviai pirmiausia 1 val. internetu spręs testą, o vėliau, be pertraukos, 1 valanda bus skirta kompleksinėms užduotims raštu atlikti. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa.

Registracija į olimpiadą yra būtina ir vyksta iki spalio 1 d. 12:00 val. Dalyvius į olimpiadą turėtų užregistruoti už olimpiados organizavimą mokykloje atsakingi mokytojai. Registracijos anketą mokytojų pildymui galite rasti čia. Siekiant sudaryti sąlygas visiems norintiems mokiniams dalyvauti olimpiadoje taip pat galima ir pavienių mokinių registracija tuo atveju, jei jų mokykloje bendra registracija nevykdoma. Mokiniai, kurių mokyklose olimpiada nevyks, gali registruotis pildydami anketą čia. Šiems mokiniams stengsimės sudaryti galimybę užduotis spręsti kitose olimpiadoje dalyvausiančiose mokyklose.

Viskas, ką turėtų žinoti mokykloje gamtos mokslų olimpiadą organizuojantys mokytojai aprašyta olimpiados vykdymo instrukcijoje.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai bus apdovanojami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais, medaliais bei rėmėjų įsteigtomis dovanomis.

Informacija apie renginį teikiama el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt arba telefonu +37068494997.