Olimpiados.lt
LGMO

Skelbiama registracija į nuotolinę 13-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą

Skelbiama registracija į 13-ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą, kuri šiais metais vyks nuotoliniu būdu rugsėjo 17 d. visose užsiregistravusiose mokyklose. Olimpiadoje yra kviečiami dalyvauti 2006 m. ir vėliau gimę mokiniai, besidomintys gamtos mokslais. Konkurso metu bus sprendžiamos testinės ir kompleksinės užduotys, sudarytos iš biologijos, chemijos ir fizikos tematikos klausimų. Olimpiadoje rekomenduojame dalyvauti 7-II gimnazinių klasių mokiniams, atitinkantiems amžiaus kriterijų. Lietuvos gamtos mokslų olimpiada – puiki proga mokiniams pasitikrinti savo gamtos mokslų žinias bei išmokti šį tą naujo, o mokytojams – artimiau susipažinti su naujais mokiniais.

Lietuvos gamtos mokslų olimpiada vyks rugsėjo 17 d. nuo 13:00 iki 15:00 val. Olimpiados dieną dalyviai pirmiausia 1 val. internetu spręs testą, o vėliau, be pertraukos, 1 valanda bus skirta kompleksinėms užduotims raštu atlikti. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa.

Registracija į olimpiadą yra būtina ir vyksta iki rugsėjo 14 d. Dalyvius į olimpiadą turėtų užregistruoti už olimpiados organizavimą mokykloje atsakingi mokytojai. Registracijos anketą mokytojų pildymui galite rasti čia. Registruojantis mokinių sąrašas turi būti pateikiamas naudojant organizatorių šabloną.

Viskas, ką turėtų žinoti mokykloje gamtos mokslų olimpiadą mokyklose organizuojantys mokytojai aprašyta olimpiados vykdymo instrukcijoje. Atkreipiame dėmesį, jog kiekviena olimpiadoje dalyvaujanti mokykla olimpiados metu turės prisijungti į bendrą Zoom pokalbį, per kurį bus stebimas olimpiados vykdymas mokyklose bei pateikiama visa svarbiausia informacija.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai bus apdovanojami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais, medaliais bei rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Geriausiai pasirodę mokiniai bus kviečiami dalyvauti 18-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, kuri šiais metais yra organizuojama Jungtinių Arabų Emyratų nuotoliniu būdu gruodžio 12-21 dienomis.

Daugiau apie olimpiadą galite sužinoti apsilankę tinklapiuose www.olimpiados.lt ir www.lmnsc.lt. Informacija apie renginį taip pat teikiama el. paštu justina.ciple@lmnsc.lt arba telefonu +37068494997.