Olimpiados.lt
Fizika

Skelbiamas 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados kviečiamųjų sąrašas ir registracija

Skelbiamas kviečiamųjų dalyvauti 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etape sąrašas. 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etapas vyks dalinai nuotoliniu būdu 2021 kovo 25-27 d.

Olimpiados dalyviai užduotis turės atlikti stebimi gyvai, susirinkę nedidelėmis grupėmis mokykloje ar kitoje švietimo įstaigoje bei stebimi stebėtojų. Stebėjimus mokyklose organizuoja už tai atsakingi asmenys - stebėjimo organizatoriai. Detalesnę informaciją apie renginį galite rasti atmintinėse mokiniams ir stebėjimų organizatoriams.

Mokiniai, pakviesti dalyvauti olimpiadoje iki kovo 8 dienos turi užpildyti šią anketą ir taip patvirtinti savo dalyvavimą, o jei apsisprendėte nedalyvauti olimpiadoje, nors esate pakviesti, prašome pranešti el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt.

Stebėjimo organizatoriai turi užpildyti šią formą iki kovo 8 d.

Mokiniai olimpiadoje galės dalyvauti tik prižiūrimi stebėjimo organizatorių. Išimtys sprendimui namuose gali būti taikomos tik esant privalomai izoliacijai arba kitoms rimtoms priežastims, dėl to organizatoriai turi būti informuoti el. paštu - justina.aglinskaite@lmnsc.lt.

Olimpiadą organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija. Daugiau informacijos apie renginį el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt ir telefonu +37068494997.