Olimpiados.lt
LGMO

Skelbiami 12-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados laimėtojai

Skelbiami galutiniai 12-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados rezultatai ir protokolas. Sveikiname Vilniaus jėzuitų gimnazijos II gimnazinės klasės mokinę Bernadetą Savicką, kuri olimiadoje pasirodė absoliučiai geriausiai. Mokinę ruošė mokytojos Skirmantė Bačinskienė, Ala Vaicekauskienė ir Stasė Traigienė. Taip pat sveikiname 4 antros vietos laimėtojus, 11 trečios vietos laimėtojų ir net 15 mokinių apdovanojamų pagyrimo raštais. Iš viso olimpiadoje dalyvavo 952 mokiniai.

Laimėtojus artimiausiu metu pasieks Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomai, medaliai ir rėmėjų dovanėlės. Apdovanojimai bus išsiųsti kelių savaičių bėgyje į nugalėtojų mokyklas.

Deja, tačiau 12-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados vertinimo komisija nustatytė, jog dviejų mokyklų mokinių testinių ir kompleksinių užduočių atsakymai tendencingai sutapo. Informuojame, kad šių mokinių rezultatai buvo neįtraukti į galutinę rezultatų lentelę. Mokyklos apie tai bus informuotos atskirai.

Informacija apie renginį teikiama el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt arba telefonu +37068494997.