Olimpiados.lt
Fizika

Skelbiami 31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionato rezultatai

Skelbiame 2019 m. gruodžio 7 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje vykusio 31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionato rezultatus ir protokolą. Sveikiname geriausiai čempionate pasirodžiusį Kauno jėzuitų gimnazijos III gimnazinės klasės mokinį Tomą Kvietkauską, kuris surinko 91 tašką ir tapo absoliučiu konkurso čempionu. Fizikos čempioną paruošė mokytoja Rigonda Skorulskienė.

Fizikos čempionate pirmąsias vietas taip pat užėmė Dominykas Krasauskas iš Kauno tachnologijos universiteto gimnazijos (I gim. klasė, mokytojas Tomas Kivaras), Aldas Lenkšas iš Vilniaus licėjaus (II gim. klasė, mokytojas Eugenijus Rudminas), Rokas Baltrušaitis iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos mokinių saviraiškos centro (II gim. klasė, mokytojas Saulius Žukauskas) bei Matas Urbonas iš Vilniaus licėjaus (IV gim. klasė, mokytojas Eugenijus Rudminas).

Sveikiname visus čempionato nugalėtojus!

Jei neprisimenate savo dalyvio kodo ar turite kitų klausimų dėl čempionato rezultatų, lauksime Jūsų laiškų el. paštu justina.aglinskaite@lmnsc.lt arba skambučių numeriu +37068494997.