Olimpiados.lt
Biologija

Startuoja BioSa 5!

Dėmesio, jaunieji biologai!

Nuo rugsėjo 19 dienos startuoja naujasis, jau penktasis Biologų Sandraugos, daugiau žinomos BioSos vardu, sezonas. Išauginusi ne vieną olimpiadininkų kartą, ši draugija tęsia savo veiklą ir kviečia prisijungti visus norinčius tobulinti savo biologijos žinias.

BioSa – nekomercinis, unikalus ir analogų neturintis projektas, pagrįstas moksleivių noru sužinoti daugiau bei kuruojančių studentų atsidavimu. Jame dalyvauja visi, kurie nori mokytis biologiją ne tik pagal valstybinio brandos egzamino programą, bet ir žengti gilyn, dalyvauti įvairiose olimpiadose bei, žinoma, susirasti naujų pažįstamų, turinčių bendrų interesų.

Nariai mokosi iš N. Campbell ir J. Reece „Biology“ (8th ed.), tačiau tiems, kas su anglų kalba nelabai draugauja ar tiesiog turi kitų mokymosi priemonių visada galima mokytis taip, kaip nori jie. Knygą galima arba nusipirkti, arba mokytis iš skaitmeninės versijos, kurią parūpinsime mes. Kas savaitę rašomas testas, sudarytas iš testinių klausimų su variantais. Paprastai jis būna iš kelių skyrių. Pabaigus vieną ar daugiau temų, rašomas sunkesnis darbas, kur klausimai yra atviri, užduotys – struktūrinės, kūrybinės, kokios tik norite. Testus kuria patys mokiniai, kurie, žinoma, dėl už savo darbą apdovanojami tam tikromis privilegijomis. Maždaug kas du mėnesius pagal parašytų testų rezultatus, atrenkami 16-20 moksleivių, kurie dalyvauja suorganizuotoje praktikoje, kuri vyksta Vilniaus Universitete ar Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete. Po kiekvienos praktikos, rezultatai anuliuojami, todėl stengtis niekada nevėlu ir šansai yra suteikiami visiems.

BioSa – bendru kuratorių ir moksleivių darbu pagrįstas projektas. Jei esi neabejingas biologijai, ieškai naujų draugų ar šiaip nori linksmai ir turiningai praleisti laiką, užpildyk registracijos formą, lengvą testuką ir lauk mūsų pakvietimo.

Dėl papildomų klausimų visada galite kreiptis elektroniniu paštu biosandrauga5@gmail.com

Paskubėkite, registracija vyksta iki rugsėjo 16 dienos!

Registracijos forma